خانه / پیشنهاد سردبیر

پیشنهاد سردبیر

۶۰ درصد از آمریکایی‌ها ترامپ را شایسته انتخاب مجدد نمی‌دانند

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد حدود ۶۰ درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که دونالد ترامپ شایستگی انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در یک دور دیگر را ندارد.

ادامه نوشته »

سپاه چگونه آسمان ایران را امن‌ترین خطوط هوایی جهان کرد + جزئیات

۳۰ سال پیش در چنین روزی سپاه حفاظت هواپیمایی به‌دستور امام راحل تشکیل می‌شود و از آن تاریخ به بعد هیچ هواپیماربایی موفقی در کشور صورت نگرفته است.

ادامه نوشته »

انقلابی و در بطن مردم بودن راهبرد حوزه های علمیه

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ملکان در دیدار با مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) این شهرستان با اشاره به اهمیت، نقش و جایگاه حوزه علمیه در شکل گیری و حفظ انقلاب و نظام اسلامی تاکید کرد: راهبرد حوزه های علمیه در مبارزه با دشمنان، انقلابی بودن حوزه و در بطن مردم بودن آن است.

ادامه نوشته »

سریال ادامه دار بی مهری به ساکنان مسکن مهرملکان

مسکن مهر ملکان در سایه بی توجهی برخی ها، بی مهری و پشیمانی های فراوانی را برای خریداران خود به همراه داشته است که با گذشت چند سال از ساخت این مجموعه تا کنون این مشکلات همچنان به قوت خود باقی هستند.

ادامه نوشته »

ترویست‌های پ.ک.ک و پژاک از کدام سازمان‌های اطلاعاتی فرمان می‌گیرند؟

نگاهی به زندگی عبدالله اوجالان نشان می دهد که موضوعاتی همچون نقش سازمان میت در تأسیس پ.ک.ک و یا افشای ارتباط عبدالله اوجالان با سازمان مخوفِ "ارگنه کُن" از نقاط تاریک زندگی وی محسوب می شوند.

ادامه نوشته »

ائتلاف ۱+۳ علیه ایران مبنای اصلی تحولات منطقه

شواهد منطقه نشان می دهد با وجود تغییر و تحولاتی که در صحنه توازن قوا طی یک دو سال اخیر رخ داده است که طی آن موقعیت سوریه نسبت به قبل بسیار بهتر شده است.

ادامه نوشته »

جوان ۱۸ ساله لیلانی که به اردوی تیم ملی فوتسال ایران دعوت شد

به گزارش دیار ملکان، شهرستان ملکان سرشار از جوانانی مستعد و کوشاست که با اعتماد به نفس بالای خود، روز به روز پله های ترقی و پیشرفت را پشت سر گذاشته و شاهد دستیابی آنان  به بالاترین مدارج علمی ، ورزشی و فرهنگی در سطح کشور و استان هستیم. علی …

ادامه نوشته »

محمدباقر خانی بر صندلی فرمانداری ملکان نشست/ تغییرات سیاسی در استان کلید خورد

به گزارش دیار ملکان، آیین تودیع و معارفه فرمانداران جدید و پیشین ملکان امروز  با حضور دکتر سعید شبستری معاون سیاسی امنیتی  استاندار ، نماینده مردم شهرستان‌ ملکان در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولان استانی و محلی برگزار گردید. در این آیین که در سالن اجتماعات فرمانداری …

ادامه نوشته »

پیام تسلیت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان به مناسبت درگذشت حاج موسی درگاهی

به گزارش دیار ملکان، متن پیام  مهران فرجی به شرح زیر است: “خبر ناگوار و ناگهانی از دست دادن استاد ارجمند جناب حاج موسی درگاهی ، مردی از دیار شعر و ادب و معرفت ، داغ سنگینی بر جسم و جان پیکره فرهنگ، هنر و ادبیات ملکان نهاد.  فقدان آن استاد فرهیخته …

ادامه نوشته »