خانه / گزارش خبری

گزارش خبری

آسیب های اجتماعی و مسایل اقتصادی و مقابله با آنها از موضوعات اصلی امروز کشور است

به گزارش دیار ملکان، سرهنگ پاسدار صالح رحمتی با حضور در جلسه مجمع بسیج شهرستان ملکان ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر افزود : ۴۰سال است که از انقلاب اسلامی می گذرد و دانشگاههای معتبر جهان طی نظرسنجی هایی که هفته گذشته انجام داده اند دریافته اند که ۸۵درصد جمعیت ایران اسلامی …

ادامه نوشته »

از جناح بندی بپرهیزید و فرصت خدمت به مردم را قدر بدانید / شهردار جدید تا ۱۵ روز آینده انتخاب می شود

فرمانده سپاه ملکان در دیدار با اعضای جدید شورای شهر ملکان گفت : تعهد، اطمینان، همدلی و پرهیز از جناح‌بندی ها در بین اعضای شورای شهر یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در شورای شهر می باشد و شهردار منتخب نیز بایستی بتواند نیازهای مردم و شهر را شناسایی و درک کند.

ادامه نوشته »

آموزش مهارتهای لازم در بخش خصوصی گامی مهم در ایجاد اشتغال به شمار می آید

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان خواستار ایجاد توسعه در بخش خصوصی برای ایجاد توسعه اشتغال و تولید شد و افزود: آموزش مهارتهای لازم در بخش خصوص گامی مهم در ایجاد اشتغال به شمار می رود.

ادامه نوشته »

جشنواره بازیهای بومی ومحلی به مناسبت “هفته سلامت” درملکان برگزارشد

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت جشنواره بازی‌های بومی و محلی در مدرسه ولایت روستای آروق ملکان با حضور بخشدار مرکزی، رئیس اداره آموزش و پرورش و سایر مسئولین برگزارشد.

ادامه نوشته »

خسارت ۹میلیارد و ۸۳۰میلیون تومانی سیل به روستاهای شهرستان ملکان

فرماندار شهرستان ملکان در جلسه ستاد بحران از خسارت ۹ میلیارد و ۸۳۰میلیون تومانی سیل به اراضی کشاورزی و زیرساخت های روستایی در ۱۰ روستای شهرستان خبر داد.

ادامه نوشته »

دیدار مسئولین شهرستانی باآیدین علیاری دوچرخه سوار ملکانی/تصاویر

بعداز ظهر روز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه سال۹۶ مسئولین شهرستان ملکان از آیدین علیاری دوچراخه سوار تیم ملی جوانان ایران که بهمراه تیم ملی در مسابقات دوچرخه سواری ۲۰۱۷ جوانان آسیا در هندوستان و بحرین شرکت کرده بود دیدار کردند.

ادامه نوشته »

روزگار سخت مسکن مهرنشینان در ملکان در سایه بی‌مهری ها/تصاویر

در پی مراجعات مردمی و اهالی مسکن مهرملکان برای تهیه گزارش در خصوص مشکلات مسکن مهر به دفتر خبری دیار ملکان، بر آن شدیم تا گزارشی مختصر از مشکلات این مردم عزیز را به گوش برخی مسئولان برسانیم که برای درک مشکلات این منطقه کافی است در کوچه های آن …

ادامه نوشته »

ایجاد اولین باغ انگور روسیمی ارگانیک در ملکان / تصاویر

الیاس بهروزی، جوان فعال عرصه باغ انگور روسیمی ارگانیک در طرح اقتصاد مقاومتی با مدرک لیسانس مهندسی مکانیک در گفتگو با خبرنگار دیار ملکان به تشریح فعالیت خود پرداخته که در زیر آمده است: دیار ملکان: لطفاً فعالیت خود را شرح دهید؟ کار روسیمی کردن انگور را از ۵ سال …

ادامه نوشته »