خانه / آخرین اخبار

آخرین اخبار

هشت گروه مقاومت مردمی نبل و الزهرا که اشغالگران را غافلگیر می‌کنند + تصاویر و نقشه میدانی

اگر در آینده معادلات در شمال سوریه تغییر کند و آنکارا به سمت مناطق تحت کنترل سوریه عملیات انجام دهد چه گروه هایی برای پاسخ مناسب وارد عمل خواهند شد؟

ادامه نوشته »

آبروریزی کروزهای آمریکایی در مقابل ساختمان‌های خالی و پدافند قوی/ نسخه یواشکی «بیل کلینتون» برای ترامپ چه بود؟ +عکس

نکته جالب اینجاست که هیچ کدام از اهداف مورد نظر، زیر زمین یا به صورت حفاظت شده ساخته نشده بودند که این خود نکته مبهم دیگری برای استفاده از این حجم از موشک بر علیه این اهداف است.

ادامه نوشته »

سیاست مصوب کشور بر توسعه پیام رسان های بومی است

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه سیاست مصوب کشور در شورایعالی فضای مجازی بر توسعه پیام رسان های بومی قرار گرفته است، افزود: در کنار تقویت ساختار فنی آنها، رفع برخی شبهات و صیانت از حریم خصوصی با تکیه بر ظرفیت فتوای راهبردی مقام معظم رهبری در دستور کار است.

ادامه نوشته »

حمله سه جانبه به سوریه با دلارهای عربستان

اعتراض ترامپ به بودجه ۷ تریلیون دلاری در منطقه، بی آن که نتیجه‌ای به دست بیاورند. او این هزینه را احمقانه توصیف کرده و حاضر به ادامه حضور در سوریه نیست. در پی این تصمیم ترامپ، بن سلمان پذیرفته که هزینه دخالت آمریکا در سوریه را بپردازد و به عنوان …

ادامه نوشته »

تلاش طراحان بحران ارزی برای وادار کردن نظام به پذیرش برجام موشکی و منطقه‌ای

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه ادامه روند فعلی در بازار ارز به فلج شدن فضای کسب و کار و اشتغال منجر می‌شود، گفت:‌ طراحان بحران ارزی برای وادار کردن نظام به پذیرش برجام موشکی و منطقه‌ای تلاش می‌کنند.

ادامه نوشته »

زمان حذف کنکور همچنان در ابهام است/ تعیین تکلیف سمپاد به جلسه شورای عالی انقلاب موکول شد/ دانش آموزان به پیام رسان داخلی بپیوندند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اختلاف نظرها با وزرات علوم گفت: هنوز تاریخی دقیق برای حذف کنکور مشخص نیست.

ادامه نوشته »