خانه / خبر پوششی

خبر پوششی

اختصاص ۱۷میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری ملکان

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ملکان از تخصیص ۱۷ میلیارد ریال برای تکمیل بخش‌های زیرساخت‌های گردشگری و میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد.

ادامه نوشته »

بسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم حفاظت کنیم

فرمانده سپاه عاشورا در جمع کارکنان سپاه ناحیه ملکان گفت : بسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم انقلابی و مردمی محاظت کنیم چرا که اگر قرار باشد کاری بصورت سریع و درست انجام شود باید آن اقدام، اقدامی بسیجی باشد.

ادامه نوشته »

بازدید دادستان عمومی و انقلاب ملکان از حریم رودخانه مردق چای

در راستای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی و آزادسازی بستر و حریم رودخانه مردق چای دادستان عمومی وانقلاب شهرستان ملکان به همراه سایر مسئولین از حریم این رودخانه بازدید و بااهالی دیدار و گفتگو کرد.

ادامه نوشته »

ضرب الاجل فرماندار ملکان برای ساماندهی و انتقال ساکنان عرصه قلعه بختک/باید هرچه زودتر تکلیف پارک جنگلی مشخص شود

فرماندار ملکان بر ساماندهی محله شوون بره تاکید کرد و افزود : شهرداری لیلان بایستی هرچه زودتر نسبت به ساماندهی و انتقال ساکنان عرصه قلعه بختک پیگیری و اقدام نماید.

ادامه نوشته »

کارشناسان نباید دچار روزمرگی شوند /ارائه نظر صریح کارشناسی و زمان رسیدگی به پرونده خیلی مهم است

دادستان شهرستان ملکان گفت : کارشناسان عزیز نباید در خصوص مسایل خرد و انجام ماموریت در کارها دچار روزمرگی شوند و با تمام توان و ظرفیت برای انجام کارهای کارشناسی پرونده ها وارد عمل شوند.

ادامه نوشته »

امنیت امروز کشور با وجود ناامنی در منطقه به برکت خون شهدای مدافع حرم است/یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت : یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی همیشه در صحنه بودن مردم است و به همین خاطر با وجود توطئه‌ها، ماندگار شده و یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی مردمی بودن این انقلاب است.

ادامه نوشته »