خانه / آخرین اخبار / حال و روز ناخوش و وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم ورزشی تختی در ملکان

حال و روز ناخوش و وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم ورزشی تختی در ملکان

به گزارش دیارملکان، کمبود امکانات ورزشی و وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم تختی، فوتبال شهرستان را در مسیر سراشیبی قرار داده است و این امر نهایتا باعث می شود این ورزش نتواند پیشرفت چندانی حاصل کند و در ادامه این وضعیت نامناسب موجب رغبت نداشتن اهالی فوتبال برای فعال سازی این رشته محبوب می گردد. …

به گزارش دیارملکان، کمبود امکانات ورزشی و وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم تختی، فوتبال شهرستان را در مسیر سراشیبی قرار داده است و این امر نهایتا باعث می شود این ورزش نتواند پیشرفت چندانی حاصل کند و در ادامه این وضعیت نامناسب موجب رغبت نداشتن اهالی فوتبال برای فعال سازی این رشته محبوب می گردد.

تنها زمین وزرشی چمن در سطح شهرستان ملکان وضعیت مناسبی ندارد و همین خرابی چمن باعث شده تا فوتبالیست‌های این شهر محل مناسبی برای برگزاری مسابقات و تمرینات خود در اختیار نداشته باشند.در حالی که عدم وجود یک زمین چمن مناسب که از نظر تجهیزات مناسب و در خور ورزشکاران شهرستان باشد، رنج می‌برد.

طی چند سال گذشته ورزش شهرستان ملکان با چالش و معضل کمبود امکانات ورزشی و عدم مدیریت مناسب روبرو است.

در پایان انتظار داریم مسئولان شهرستان توجه ویژه ای برای برون رفت از وضعیت نامناسب فعلی درخصوص مسایل وزرشی و تفریحی جوانان داشته باشند. متولیان ورزش باید با ورزشکاران صادق باشند و حرف دل آنان را بشنوند و برای ارتقای جایگاه ورزش شهرستان با پیشکسوتان ورزشی تعامل کنند.

انتهای پیام/

 

2 دیدگاه

  1. این زمین با آب شور آبیاری شده و خاکش کلا شور شده . حتی اگه چمنکاری هم بشه دیگه فایده نداره و خاکش باید عوض بشه .

  2. با سلام
    این چمن دیگه چمن بشو نیس باس یه هزینه هنگفتی جهت ترمیم این چمن بکنن ولی متاسفانه اگر مسئول ابیاری چمن مشخص بود و خوب ابیاری میشد مطمئن باشید این هزینه ای که میخواهند رو این چمن صرف کنند به زیبای و ارتقا استادیوم خرج میشد و لی متاسفانه برعکس شده امیدوارم این قسمت حیاتی نیز ترمیم یابد تا شاید جوانان ما بتوانند از این چمن استفاده بهینه بکنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.