خانه / آخرین اخبار / احداث پارک جنگلی شهرستان ملکان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال

احداث پارک جنگلی شهرستان ملکان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال

به گزارش دیارملکان، وحید خادمی امروز در جمع خبرنگاران مساحت  کمپ گردشگری ملکان را حدود 3 هکتار عنوان کرد و افزود: ۱۰۰درصد عملیات احداث این پارک  که مابین شهرهای ملکان و مبارک شهر واقع شده به اتمام رسیده و جهت آغاز فعالیت به شهرداری ملکان تحویل داده شد.   وی هدف از احداث این پارک جنگلی را فراهم …

به گزارش دیارملکان، وحید خادمی امروز در جمع خبرنگاران مساحت  کمپ گردشگری ملکان را حدود 3 هکتار عنوان کرد و افزود: ۱۰۰درصد عملیات احداث این پارک  که مابین شهرهای ملکان و مبارک شهر واقع شده به اتمام رسیده و جهت آغاز فعالیت به شهرداری ملکان تحویل داده شد.

 

وی هدف از احداث این پارک جنگلی را فراهم نمودن رفاه و آسایش اهالی شهرستان ملکان و مسافرین دانست و گفت: عملیات اجرائی احداث پارک جنگلی ملکان از سال ۸۷ توسط اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان آغاز شده بود.

به گفته خادمی این پارک دارای ۳۸فقره آلاچیق، سرویس بهداشتی، نمازخانه، محوطه سازی و برق رسانی می باشد و طی صورتجلسه ای به مدت ۵سال جهت بهره برداری و فعالیت توسط شرکت توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان  تحویل شهرداری ملکان گردید.

انتهای پیام/

2 دیدگاه

  1. این پارک تا ۱۰ سال دیگه هم به نتیجه نمیرسه . اسمش پارک جنگلیه ولی هیچ درختی توش نیست !

  2. فعالیت مناسب و خوبی صورت گرفته و دارای چشم انداز و موقعیت مناسب قرار دارد. انشالله با همت شهرداری و شورای اسلامی طی سال جاری به بهره برداری برسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.