خانه / آخرین اخبار / گزارش تصویری از دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان و کشتی گیران با فرمانده سپاه ملکان

گزارش تصویری از دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان و کشتی گیران با فرمانده سپاه ملکان

به گزارش دیارملکان، فرمانده سپاه ملکان در نشست صمیمی با رئیس اداره ورزش و جوانان و کشتی گیران شهرستان ملکان ضمن تبریک به مسئولین ، ورزشکاران و مربیان آنها به جهت کسب رتبه‌های برتر، از زحمات ارزنده رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت کشتی شهرستان و نفرات اول این رقابت(میثم جمال زاده، پوریا طاهری …

به گزارش دیارملکان، فرمانده سپاه ملکان در نشست صمیمی با رئیس اداره ورزش و جوانان و کشتی گیران شهرستان ملکان ضمن تبریک به مسئولین ، ورزشکاران و مربیان آنها به جهت کسب رتبه‌های برتر، از زحمات ارزنده رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت کشتی شهرستان و نفرات اول این رقابت(میثم جمال زاده، پوریا طاهری و علی بیگلری) با مربیگری منصور سیفی تقدیر و قدردانی نمود.

سرهنگ اکبری افزود: کسب مقام قهرمانی تیم کشتی شهرستان ملکان که با تلاش خستگی ناپذیر کشتی گیران این شهرستان بدست آمده است یک نوع افتخار آفرینی و اعتماد برای بسیجیان محسوب می شود.

سرهنگ اکبری گفت: این اتفاق مبارک که افتخارآفرینی قهرمانان ورزشی ما را طولانی تر و درخشان تر کرد و تاکید کرد که جوانان بایستی علاوه بر ورزش در علوم مختلف نیز به تلاش و جهاد ادامه دهند تا اینکه به خوداتکایی برسیم و به بیگانگان محتاج نباشیم.

در ادامه این دیدار شهروز باستان ضمن تقدیر و تشکر از سپاه ناحیه و مجموعه همکاران در راستای همکاری و تعامل و حمایت از بسیج ورزشکاران و توسعه ورزش همگانی از و بهره گیری از پتانسیل بسیجیان و پایگاهای مقاومت جهت جذب به مراکز ورزشی در مناطق مختلف شهرستان را یادآور شدند.

وی همچنین در ادامه به ارائه گزارش مفصلی از تعامل و  همکاری های اداره ورزش با بسیج شهرستان پرداخت که مورد تقدیر فرمانده سپاه قرار گرفت و وی خواستار ادامه همکاری ها و افزایش سطح آن شد.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.