خانه / آخرین اخبار / شهردارملکان:بودجه شهرداری این شهردر سال جاری ۱۰۰ میلیارد ریال می باشد

شهردارملکان:بودجه شهرداری این شهردر سال جاری ۱۰۰ میلیارد ریال می باشد

به گزارش دیارملکان، موسی درگاهی با اشاره به نبود کارخانجات و مراکز صنعتی در منطقه، درآمد شهرداری ملکان را پایین اعلام کرد و از اهالی این شهر خواست با پرداخت به موقع عوارض و دیون خود شهرداری ملکان را در ارائه خدمات و توسعه و عمران شهری یاری کنند.  سرپرست شهرداری ملکان، مجموعه کارکنان شهرداری …

به گزارش دیارملکان، موسی درگاهی با اشاره به نبود کارخانجات و مراکز صنعتی در منطقه، درآمد شهرداری ملکان را پایین اعلام کرد و از اهالی این شهر خواست با پرداخت به موقع عوارض و دیون خود شهرداری ملکان را در ارائه خدمات و توسعه و عمران شهری یاری کنند.

 سرپرست شهرداری ملکان، مجموعه کارکنان شهرداری ملکان را جزو بی ادعاترین و فداکارترین و زحمت کش ترین انسانهای منطقه دانست و اظهار کرد: کارکنان شهرداری با عشق و علاقه به طور شبانه روزی و در سرمای زمستان و گرمای تابستان در جهت آبادانی و تمیزی شهر تلاش می کنند. 

وی ایجاد امکانات در تمام محلات شهر ملکان را از جمله برنامه های شهرداری ملکان در سال ۹۴ دانست و گفت: به منظور بهره مندی جوانان ملکان از مکانهای ورزشی، پنج زمین ورزشی با دو میلیارد ریال هزینه اخیرا در محلات مختلف این شهر افتتاح شده است. 

وی افزود: همچنین تا پایان سال جاری و با صرف هزینه ای بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال خیابانهای اصلی و برخی از محلات شهر ملکان آسفالت یا لکه گیری خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.