خانه / آخرین اخبار / ۱۸۳ دستگاه گوشی همراه قاچاق در ملکان کشف و ضبط شد

۱۸۳ دستگاه گوشی همراه قاچاق در ملکان کشف و ضبط شد

به گزارش دیارملکان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سهراب شفقی روز دوشنبه افزود: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالاهای خارجی، اکیپ گشت تلفیقی شهرستان حین گشت زنی در محدوده میدان انگور، به یک دستگاه خودروی سواری آردی مشکوک، و اقدام به توقیف آن کردند. وی با …

به گزارش دیارملکان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سهراب شفقی روز دوشنبه افزود: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالاهای خارجی، اکیپ گشت تلفیقی شهرستان حین گشت زنی در محدوده میدان انگور، به یک دستگاه خودروی سواری آردی مشکوک، و اقدام به توقیف آن کردند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از داخل خودرو مقدار قابل توجهی اقلام خارجی قاچاق کشف و ضبط شد، اضافه کرد: این محموله از شهرستان بانه به مقصد تبریز بارگیری شده بود.
سرهنگ شفقی گفت: در بازرسی دقیق از داخل خودرو و صندوق عقب، تعداد ۱۸۳ دستگاه انواع گوشی همراه خارجی و تعداد دو دستگاه تلویزیون ال سی دی ۴۳ اینچ قاچاق کشف و تعداد دو نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.
وی ارزش تقریبی کالاهای مکشوفه را افزون بر ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: متهمان همراه با اقلام مکشوفه پس از انتقال به پلیس مبارزه با قاچاق شهرستان، با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.