خانه / آخرین اخبار / همیاری و همدلی مردم در ساخت مسجدی در روستای هپی بلاغی ملکان+تصاویر

همیاری و همدلی مردم در ساخت مسجدی در روستای هپی بلاغی ملکان+تصاویر

به گزارش دیار ملکان،  روستای هپی بلاغی در فاصله ۳۵ کیلومتری ملکان واقع شده است. این بار از همه گیر و دارهای سیاسی و روزمره شهری دوری کرده و خبری از روستاهای اطراف گرفتیم ،از آنجایی که نه خبر از جناح بازی های سیاسی و نه فناوری ها و رسانه های امروزی است، جایی که …

به گزارش دیار ملکان،  روستای هپی بلاغی در فاصله ۳۵ کیلومتری ملکان واقع شده است.

این بار از همه گیر و دارهای سیاسی و روزمره شهری دوری کرده و خبری از روستاهای اطراف گرفتیم ،از آنجایی که نه خبر از جناح بازی های سیاسی و نه فناوری ها و رسانه های امروزی است، جایی که پر است از صلح و صفا و صمیمیت و مردمی یکدل و مهربان که جز به تعاون و دوستی فکر نمی کنند.

با خبر شدیم مردم روستای هپی بلاغی که از امکانات زیادی هم حتی محروم هستند با عزمی جدی تصمیم به ساخت مسجدی با زیربنای ۴۰۰مترمربع مینمایند که در آن به اعمال و انجام فرایض خود بپردازند از این رو با همکاری مردم روستا مسجدی آباد در دل این روستا بنا نمایند و دل زن و مرد این روستا از وجود آن شادمان گردد.

در ضمن قرار است با مساعدت های قرارگاه بسیج سازندگی از محل اعتبارات این سازمان هزینه ای برای کمک به ساخت و ساز این مسجد در نظر گرفته شود و همچنین خوداهالی در این راستا تاکنون ۱۲۰ میلیون تومان هزینه کرده اند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.