خانه / آخرین اخبار / شهرداری های ملکان و لیلان موظف به پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها می باشند

شهرداری های ملکان و لیلان موظف به پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها می باشند

به گزارش دیار ملکان، مهندس علی نوایی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان که روز شنبه در سالن جلسات فرمانداری ملکان برگزار شد اظهارداشت: با واریز سهم قانونی نیم درصد شهرداریها به حساب انجمن کتابخانه ها باید اعتبارات پیش بینی شده برای توسعه و تجهیز کتابخانه های همان محل هزینه شود. وی افزود: کتابخانه …

به گزارش دیار ملکان، مهندس علی نوایی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان که روز شنبه در سالن جلسات فرمانداری ملکان برگزار شد اظهارداشت: با واریز سهم قانونی نیم درصد شهرداریها به حساب انجمن کتابخانه ها باید اعتبارات پیش بینی شده برای توسعه و تجهیز کتابخانه های همان محل هزینه شود.

وی افزود: کتابخانه عمومی از مراکز مهم و اثرگذار است و همه باید در راه تقویت و توسعه امور کتابخانه ها و تجهیز منابع و خرید کتاب تلاش کنند تا کار فرهنگی تداوم یابد .

معاون فرماندار ملکان یادآور شد: فعال کردن بخش خصوصی و مشارکت دادن خیرین در توسعه کتابخانه ها امری ضروری است که با شناسایی این افراد می توان به کارها شتاب بخشید و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هم باید برای احداث ساختمان جدید کتابخانه باید با برنامه ریزی لازم وارد عمل شود .

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.