خانه / آخرین اخبار / ساختمان بحران زده مدیریت بحران در بلاتکلیفی/هدررفت بیت المال، خیانت به شهروندان می باشد

ساختمان بحران زده مدیریت بحران در بلاتکلیفی/هدررفت بیت المال، خیانت به شهروندان می باشد

به گزارش دیار ملکان، پروژه ساختمان مدیریت بحران شهرستان ملکان که با آن عظمت شروع شد وتوسط مسئولین استانی و شهرستانی وقت افتتاح گشت  و با هزینه میلیادری برای زیر ساخت های آن همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد. ساختمان بحران زده مدیریت بحران شهرستان دربین سومدیریت مسئولین شهرستان همچنان در اغما به سر …

به گزارش دیار ملکان، پروژه ساختمان مدیریت بحران شهرستان ملکان که با آن عظمت شروع شد وتوسط مسئولین استانی و شهرستانی وقت افتتاح گشت  و با هزینه میلیادری برای زیر ساخت های آن همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد.

ساختمان بحران زده مدیریت بحران شهرستان دربین سومدیریت مسئولین شهرستان همچنان در اغما به سر می برد و برای جلوگیری از حیف و میل بیت المال مسلمین باز عده ای در این راستا غفلت به خرج می دهند و موجب هدر رفت بیت المال می شوند.
باید این مطلب را هم یادآور شد که در مقطع حساس کنونی که دشمنان اسلام با نشانه گرفتن اقتصاد و ایجاد تحریم اهداف شومی چون تضعیف نظام و انقلاب را دنبال میکنند و این موضوع هم بهانه ای برای بعضی مسئولین برای همه کم و کاستی ها شده است.سوالی که در اذهان همه مردم نقش بسته است این است که پاسخگوی این سهل انگاری،کوتاهی و هدررفت بیت المال چه کسی است؟

-مسئولین محترم فنی در این راستا که کارشان نظارت بر پروژه های اینچنینی ضامن کیفیت و حسن انجام کار میباشد،آیا پاسخگوی این وضعیت میباشد؟ دارد؟

اما آنچه همه انتظار دارند این است که مسئولین ذیربط شهرستان ضمن سخت گیری در مورد بیت المال،برخورد با خاطیان این امر را ضمانت اجرای پروژه های اینچنینی قرار دهد تا جلو اتلاف بیت المال گرفته شود و حق مردم و نظام را از فرصت طلبان بازستاند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.