خانه / آخرین اخبار / طرح طبقه بندی مشاغل کارگران در شهرداری ملکان کلید می خورد

طرح طبقه بندی مشاغل کارگران در شهرداری ملکان کلید می خورد

به گزارش دیار ملکان، شهردار ملکان با حضور در مراسم گرامیداشت روزکارگر، روز شورا و روز معلم در سالن اداره فرهنگ و ارشاد ملکان، با تاکید بر تبیین جایگاه شورا‌های اسلامی گفت: با حمایت دولت و مجلس شوراها باید به جایگاه واقعی خود به عنوان یک پارلمان محلی برسند. فرهاد نریمانپور افزود: دستیابی به نظام …

به گزارش دیار ملکان، شهردار ملکان با حضور در مراسم گرامیداشت روزکارگر، روز شورا و روز معلم در سالن اداره فرهنگ و ارشاد ملکان، با تاکید بر تبیین جایگاه شورا‌های اسلامی گفت: با حمایت دولت و مجلس شوراها باید به جایگاه واقعی خود به عنوان یک پارلمان محلی برسند.

فرهاد نریمانپور افزود: دستیابی به نظام مشارکتی برای اجرای برنامه توسعه شهری از مهمترین اهداف شورای اسلامی شهر ملکان و ایجاد مدیریت هماهنگ شهری، جلوگیری از اقدامات پراکنده و کاهش هزینه ها در مدیریت شهری از دغدغه های همیشگی این شوراست.

وی در ادامه یادآور شد: طرح طبقه بندی مشاغل برای کارگران شهرداری در جهت احقاق حقوق این قشر در شهرداری ملکان به اجرا در خواهد آمد.

نریمانپور هدف از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل را اینگونه ذکر کرد: که هر کارگر با توجه به تخصص و سوابق خدمتی خود در گروه شغلی متناسب با وضعیت خود قرار گیرد و حقوق و مزایای مناسب با توانایی خود را دریافت نماید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.