خانه / آخرین اخبار / گفتگو با برنده خوش شانس استان”حسن قاآنی” در قرعه کشی طرح بزرگ همراه اول

گفتگو با برنده خوش شانس استان”حسن قاآنی” در قرعه کشی طرح بزرگ همراه اول

به گزارش دیار ملکان، متن مصاحبه تفصیلی پایگاه خبری دیار ملکان با آقای حسن قاآنی برنده خوش شانس ۲۰۰ میلیون تومانی در قرعه کشی طرح بزرگ همراه اول به شرح ذیل می باشد: دیار ملکان : خودتان را معرفی کنید. بنده حسن قاآنی ملکی ، متولد ۱۳۵۱، تحصیلات سوم راهنمایی دارم و دارای ۲ فرزند …

به گزارش دیار ملکان، متن مصاحبه تفصیلی پایگاه خبری دیار ملکان با آقای حسن قاآنی برنده خوش شانس ۲۰۰ میلیون تومانی در قرعه کشی طرح بزرگ همراه اول به شرح ذیل می باشد:

دیار ملکان : خودتان را معرفی کنید.

بنده حسن قاآنی ملکی ، متولد ۱۳۵۱، تحصیلات سوم راهنمایی دارم و دارای ۲ فرزند می باشم.

دیار ملکان : آیا انتظار داشتید که برنده این مبلغ می شوید؟

بنده اصلا” هیچ انتظاری نداشتم که این مبلغ را برنده می شوم.

دیار ملکان : برای خرج کردن این مبلغ چه اهدافی دارید؟

اولین اقدامی که در این راستا انجام خواهم داد، خرج و احسان دادن در راه امام حسین(ع) و خرید واحد مسکونی یا حیاط برای زندگی و آسایش خانواده ام می باشد.

دیار ملکان : آیا از طرف همراه اول کسی هم با شما تماس گرفت؟

از تهران خانم ذهنی تماس گرفتند برای مصاحبه و سپس آقای فرهمند تماس گرفتند و گفتند که به تبریز برم ومنم گفتم که کارگر هستم و برای چه بایستی به تبریز بیایم و آنگاه آنها شماره تماس و آدرس بنده رو گرفتند و خودشان به خانه یمان تشریف آورند ودر خصوص شنیدن اخبار شاد و خوشحال کننده گفتگو کردند و سپس از طریق یک گوشی و نشان دادن صفحه ای از آن همراه با نفرات برگزیده همراه اول که عکس بنده نیز در بین تصاویر بود را دیدم و در آن لحظه خشک شدم و بعد از نوشیدن یک لیوان آب فهمیدم که ۲۰۰میلیون تومان برنده شده ام.

دیار ملکان : چه کسانی این کار را رسانه ای کردند؟

جا دارد که بنده از مسئولین مخابرات و همراه اول وهمچنین پایگاه خبری دیار ملکان و کانال تلگرامی دیار ملکان در شهرستان نهایت تقدیر و تشکر را کنم که کار رسانه ای را بردوش گرفتند.

دیار ملکان : آیا از همشهریان کسانی هم با شما تماس گرفته و تبریک گفته اند؟

اکثر همشهریان عزیز که از طریق کانال تلگرامی پایگاه خبری دیار ملکان این خبر را شنیده بودند با بنده تماس گرفته و تبریک می گفتند.

دیار ملکان : ظاهرا” جنابعالی چند روز قبل از اعلام این پیام از سوی همراه اول، در کربلا حضور داشتید حال چه احساسی دارید؟

بنده چند روز پیش از اعلام این خبر به کربلا رفته بودم و در آنجا هم از امام حسین(ع) یک حیاط خواستم و ایشان هم عنایت کردند و بنده تا پایان عمرم در راه خدا و امام حسین(ع) احسان و نذری خواهم داد.

دیار ملکان : سخن آخر!

خداوند متعال را برای این نعمت بزرگ شکر می کنم و از خداوند برای آزادی زندانیان، دردمندان طلب شفاعت و مغفرت را دارم.

گفتنی است همراه اول از تیرماه سال ۹۵ ، طرح جایزه بزرگ همراهی را برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری اجرا و ماهانه ۵ جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی به ارزش یک میلیارد تومان به قید قرعه به ۵ نفر از مشترکین خود اهدا می نماید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.