به گزارش دیار ملکان، سرهنگ پاسدار جواد اکبری در جمع هنرمندان بسیجی و مسئولین ادارات شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ملکان در خصوص گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت : دشمنان برای به وجود آوردن حوادث انتخابات سال ۸۸ از سال ها و ماه ها پیش سرمایه گذاری و یار گیری کرده بودند ولی با عنایات خداوند متعال و در صحنه بودن ملت توطئه شوم آنها بار دیگر شکست خورد.

 

وی افزود :  اصلی ترین هدف استکبار و دشمنان ضربه زدن به ولایت فقیه بود که در ۹ دی ۸۸ مردم جمهوری اسلامی ایران با یکپارچگی، وحدت و همدلی خود در دفاع از ولایت فقیه نشان دادند که همیشه پشیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.

فرمانده ناحیه ملکان تصریح کرد : حماسه ۹ دی به دوستداران نظام و انقلاب این امر را یادآور شد که دشمنان نظام هرقدر هم تلاش کنند نمی توانند به نظام جمهوری اسلامی ایران کوچکترین خدشه ای وارد کنند.

اکبری افزود : مردم ما شایسته هر گونه خدمتی است چرا که هر موقع نظام، نیاز به کمک و حضور مردم داشته آمده اند و در صحنه حضور یافته اند.

فرمانده سپاه ملکان گفت : آمریکا در هر شرایطی دشمن جمهوری اسلامی بوده و خواهد بود و هر روز با روش و بهانه هایی در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد گه باید در این خصوص آگاهانه و هوشیارانه عمل کنیم  .

سرهنگ اکبری در ادامه با اشاره به نقش محور مقاومت در منطقه افزود: آمریکا در خاورمیانه و بخصوص سوریه شکست سختی خورد و به شکر خدا محور مقاومت و حضور جمهوری اسلامی ایران تمام معادلات و حیله های آمریکا و متحدانش را برهم زده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان نیز در این نشست به تشریح چگونگی وقوع حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ پرداخت و گفت: در حوادث سال ۸۸ آمریکا و دشمنان انقلاب دست داشتند و از اغتشاشگران داخلی حمایت می کردند.

سعید سلطانپور ۹ دی را روز پیمان مجدد مردم با رهبری و روز بصیرت خواند و تصریح کرد: با حضور میلیونی ملت همیشه درصحنه نقش و توطئه استکبار جهانی و دشمنان انقلاب نقش بر آب شد.

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)