خانه / تولیدی / فرمانده انتظامی ملکان ازکشف اسکناس های ۵۰ هزار تومانی تقلبی خبر داد

فرمانده انتظامی ملکان ازکشف اسکناس های ۵۰ هزار تومانی تقلبی خبر داد

به گزارش دیارملکان، سرهنگ "رمضان اللهوردیان" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برابر اطلاعات رسیده، مبلغی اسکناس تراول پنجاه هزار تومانی توسط فردی جهت تعویض و یا توزیع در بین بازاریان وارد شهرستان شده است؛ لذا عوامل پلیس آگاهی به طور ویژه موضوع را در دستور کار قرار دادند. سرهنگ اللهوردیان ادامه داد: پس از …

به گزارش دیارملکان، سرهنگ "رمضان اللهوردیان" در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برابر اطلاعات رسیده، مبلغی اسکناس تراول پنجاه هزار تومانی توسط فردی جهت تعویض و یا توزیع در بین بازاریان وارد شهرستان شده است؛ لذا عوامل پلیس آگاهی به طور ویژه موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ اللهوردیان ادامه داد: پس از چندین روز تحقیقات گسترده در این زمینه، ماموران موفق شدند فردی به نام (ح.م.) اهل و ساکن ملکان را مورد شناسایی قرار داده و در داخل بازار دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی و انجام بازرسی بدنی؛ مبلغ ۴۰۰ هزار تومان اسکناس جعلی ۵۰ هزار تومانی از جیب وی کشف شد، افزود: با انجام روش ها و تحقیقات علمی و کسب مجوز از مرجع قضائی؛ از منزل شخص متهم مبلغ ۵۵۰ هزار تومان اسکناس جعلی دیگر کشف شد.

فرمانده انتظامی ملکان افزود: با کشف اسکناس جعلی از منزل متهم؛ زوایا و ابعاد دیگری از موضوع نمایان شد و متهم زبان به اعتراف گشوده و شخص دیگری را به عنوان همدست معرفی کرد که با برنامه ریزی و هماهنگی مقرر شد متهم دیگر مقداری اسکناس جعلی به محل قرار بیاورد. به این ترتیب متهم دوم به نام (ه.ج.) اهل و ساکن ملکان در محل دستگیر و در بازرسی بدنی از وی مبلغ ۸۰۰ هزار تومان اسکناس جعلی ۵۰ هزار تومانی از جیب وی کشف شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: این متهم نیز در تحقیقات به عمل آمده فردی اهل و ساکن بوکان را معرفی و اعلام کرد در بازار بوکان با وی آشنا شده و وی مبلغ چهار میلیون تومان تراول جعلی پنجاه هزار تومانی را به مبلغ دو میلیون تومان به بنده فروخته است که مقداری از این پول را خرج کرده ام و بقیه نیز توسط پلیس کشف شد.

سرهنگ اللهوردیان در پایان؛ از شهروندان خواست نسبت به این قبیل مسائل هوشیار بوده و هنگام خرید و فروش با افراد متفرقه و ناشناس با دقت عمل برخورد کنند و هر گونه موارد مشکوک در این رابطه را بلافاصله با شماره تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی در میان گذارند.

یک دیدگاه

  1. درود بر نیروی انتظامی ملکان
    با تشکر از مدیریت سایت دیار ملکان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.