خانه / آخرین اخبار / کمبود برخی داروها و عدم ارائه خدمات آزمایشگاهی لازم در بیمارستان ملکان مشکل این روزهای بیماران

کمبود برخی داروها و عدم ارائه خدمات آزمایشگاهی لازم در بیمارستان ملکان مشکل این روزهای بیماران

تنها بیمارستان شهرستان ملکان از عدم ارائه برخی خدمات روبرو است که کار خدمات‌رسانی درمانی به بیماران این شهر را با مشکل روبرو کرده است .

به گزارش دیار ملکان، با توجه به اینکه اورژانس بیمارستان همواره یکی از شلوغ ترین بخش های بیمارستان محسوب می شود که همیشه با بیشترین اعتراض و شکایت مردم همراه است و مشکلاتی از قبیل نبود پزشکان متخصص، طولانی بودن صف انتظار برای پذیرش، نبود برخی داروها در داروخانه، پاسخگو نبودن به سوالات و خواسته های بیماران عمده مشکلاتی است که در این بین به چشم می خورد.

این در حالیست که بیمارستان فارابی شهرستان ملکان با مشکلاتی از قبیل فضای نامناسب اورژانس، نبود برخی داروها برای درمان بیماران ، ارائه خدمات آزمایشگاهی ناقص برای بیماران و …مواجه می باشد و مشکلاتی را برای مردم شهرستان بوجود آورده است.

کمبود برخی داروها در دارو در بیمارستان ملکان و دردسر برای بیماران 

در این خصوص یکی ازبیماران حاضر در اورژانس بیمارستان در گفتگو با خبرنگار دیار ملکان افزود : بنده ساکن یکی از روستاهای شهرستان هستم که با تاکسی تلفنی به بیمارستان مراجعه نموده ام که متاسفانه بعلت نبود یک شربت باز مجبورم از طریق آژانس برای خرید یک شربت به داروخانه های داخل شهر مراجعه کنم .

عدم ارائه خدمات آزمایشگاهی لازم برای بیماران در بیمارستان

شهروند دیگری هم از عدم ارائه خدمات کافی آزمایشگاه بیمارستان گله مندی می کرد که چرا باید بیمارستانی که برای ۱۲۵هزار نفر جمعیت شهرستان در نظرگرفته شده از ارائه خدمات آزمایشگاهی لازم و ضروری برای بیماران برخوردار نباشد و مردم مجبور باشند به آزمایشگاههای دیگر شهری و یا شهرستان های همجوار مراجعه کنند.

یکی دیگر از همشهریان حاضر در بیمارستان هم می گفت که یک ماه پیش برای درمان بیماری ام چند بار به این بیمارستان مراجعه کردم که متاسفانه آخر سر به علت عدم تشخیص بموقع پزشک و عدم بهبودی خود به اورژانس  شهرستان های همجوار مراجعه نموده و تحت درمان قرار گرفتم.

در زمینه خدمات آزمایشگاهی هورمونی با مشکل مواجه هستیم/عدم برخی داروها در بیمارستان قابل پیگیری است

در همین راستا دکتر میزراپور رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان در گفتگو با دیار ملکان افزود: در زمینه خدمات آزمایشگاهی هورمونی با مشکل مواجه هستیم و انشالله در نظر داریم با همت مسئولین و خیرین عزیز دستگاهی با قیمت ۱۶۰میلیون تومان را جهت تکمیل خدمات آزمایشگاهی تا شهریورماه تهیه کنیم.

میرزاپور گفت : احتمال کمبود و عدم برخی داروها بعلت کمبود کشوری می تواند باشد و اینکه چند تا از داروی بیماران عزیز در داروخانه بیمارستان وجود نداشته باشد امری غیرعادی است و قابل پیگیری می باشد.

اینکه مردم با صرف هزینه های اضافی به تهیه داروهای و خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز بیماران خود می پردازند که این اقدام در شان مسئولین و مردم نیست لذا از مسئولین انتظار می رود جهت رفع این مشکل بیماران اقدام جدی را اتخاذ نمایند.

انتهای پیام/

 

 

یک دیدگاه

  1. به گزارش دیار ملکان، سرهنگ اسفندیاری در جلسه طرح ۳ دانش آموزی در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکان اظهار داشت : اردوهای طرح هجرت (۳) که حاصل فعالیت آموزش و پرورش و بسیج و سپاه می باشد و فرصت مناسبی جهت نوسازی و مرمت مدارس در ایام تعطیات مدارس و پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان می باشد.

    جانشین سپاه ناحیه ملکان افزود : در اردوهای جهادی دانش آموزی و اقدامات قرارگاه بسیج سازندگی اولویت کار در روستاها و مناطق محروم می باشد و امروز فعالیت در مناطق محروم بسیار ضروری و لازم است.

    سرهنگ اسفندیاری بااشاره به فعالیت مشترک بسیج سازندگی، بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان با اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکان در رابطه با مرمت و بازسازی مدارس شهرستان خاطرنشان کرد : اردوهای طرح هجرت ۳بسیج دانش آموزی در سال ۹۵ با شرکت ۵۰۰ نفر از دانش آموزان و ۲۰ نفر از فرهنگیان عزیز در ۲۶ مدارس سطح شهرستان اقدام به زیباسازی، رنگ آمیزی و بهسازی مدارس نیازمند تعمیر پرداخته است.

    وی در پایان ادامه داد و تصریح کرد : امسال این طرح به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و تیر ماه از اول مرداد ماه تا پایان شهریور آغاز خواهد شد.

    انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.