خانه / آخرین اخبار / بهانه ای برای فرار از پاسخگویی / مسئول موردنظر در دسترس نمی باشد / جلسه های دائمی بدون خروجی واقعی

بهانه ای برای فرار از پاسخگویی / مسئول موردنظر در دسترس نمی باشد / جلسه های دائمی بدون خروجی واقعی

برگزاری جلسات بدون خروجی، تلف کردن وقت بوده و باید جلسات را طوری مدیریت کرد تادر جهت خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم صرف شود.

به گزارش دیار ملکان، این روزها جمله “الان نمی توانم صحبت کنم. خیلی زود تماس می گیرم” یا “ببخشید الان نمی توانم صحبت کنم، بعدا” یا “تماس می گیرم” جمله ای تکراری و خلاص شدن برخی مسئولین از مصاحبه با خبرنگاران یا پاسخ به سئوالات می باشد.

آقای مسئول حتی طوری برخورد می کند که گویی توان جواب دادن به گوشی را هم ندارد که ای‌کاش حداقل به گوشی جواب می داد.

برگزاری جلسات بدون خروجی، تلف کردن وقت محسوب می شود و باید جلسات رابه حداقل کاهش داد و زمانی را که برای جلسات صرف می گردد را عملاً در راه خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم صرف کرد نه اینکه بعد از اتمام جلسه مشکلات مردم به باد فراموشی سپرده شود.

بنا به تاکیدات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی و اینکه کشور در برهه حساسی قرار دارد، که بایستی مسئولین به صورت جهادی و باوحدت کلمه وارد عمل شوند.

ولی متاسفانه برخی از مسئولین بدون توجه به اطراف خود، آنقدر غرق در تفکرات خود شده اند که گویی یادشان رفته کمی آن طرف تر چه خانواده هایی با چه مشکلات ریز و درشتی زندگی خودشان را به سختی می گذرانند البته ناگفته نماند که هستند مسئولینی که بصورت شبانه روزی برای خدمت به مردم و مناطق محروم مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. ای کاش خودتون جای یکی از این مسولا که اشاره کردین باشین اونوقت متوجه میشین که مجبورین اینجوری از جواب دادن در برین.چون واقعا الان یه جوری شده که پول حرف اول و آخر رو میزنه وقتی پول نیست مسول نمیتونه کاری از پیش ببره.پس همون بهتره که بجای دروغ از جواب دادن در بره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.