به گزارش دیار ملکان به نقل از آناج، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم صبح امروز در دیدار با مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه عدم وجود امنیت درکشور باعث اختلال در زندگی مردم می‌شود، اظهار داشت: امنیت مهم‌ترین مسئله کشور است، با توجه به این مسئله همه باید در راستای تأمین امنیت جامعه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت هر کشوری وابسته به اطلاعات آن کشور است، خاطرنشان کرد: بحث امنیت در حوزه فناوری و اطلاعات از اهمیت زیادی برخودار است، که در صورت نبود این اطلاعات سیستم مدیریتی و روند حرکتی با مشکل روبرو خواهد شد.

خطیب جمعه تبریز بحث آموزش در پدافند غیرعامل را یکی از مهم ترین مسئله‌ها خواند و اذعان داشت: آموزش یکی از نیاز های مهم در زمینه یادگیری این مسائل است و ما نیز اماده ایم برای تحقق هرچه بهتر و سریعتر اهداف پدافند غیر عامل همکاری‌های لازم را داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی در خصوص ارائه راهکارهایی برای مقابله با تهدیدات، عنوان کرد: با وجود اینکه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است، اما این کافی نیست که فقط در برنامه‌‌ها مردم را از تهدیدات و خطرات احتمالی بترسانیم، بهترین راه برای مقابله با این موارد باید روش‌‌های پیشگیری و مقابله با تهدیدات را به مردم یاد دهیم.

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)