به گزارش دیار ملکان  به نقل از آناج، ضیاءاله اعزازی با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی و طرح اسامی جایگزین جبارزاده، ابراز داشت: اینکه در تعطیلات رسمی این شایعات پخش می‌‌شود جای تعجب دارد، تعیین استانداران باید در هیئت دولت به تصویب برسد اما عده‌‌ای بدون هیچ پشتوانه و سندی، گمانه‌‌زنی‌‌هایشان را شخصاً مصوب و به اطلاع مردم می‌‌رسانند.

وی با بیان اینکه خبر اولیه‌‌ی تغییر استاندار آذربایجان‌‌شرقی صحت ندارد و دولت‌‌مردان در این‌‌باره سخنی نگفته‌‌اند، اظهار کرد: طی تماسی که با آقای جبارزاده داشتم، او نیز از تغییرات ابراز بی‌‌اطلاعی کرد و تمام اخبار منتشر شده در این خصوص را کذب دانست.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی با اعلام اینکه جبارزاده را فردی معتدل و توانمند می‌‌داند، متذکر شد: احتمال تغییر وجود دارد اما نظر شخصِ بنده و اکثر نمایندگان استان بر ابقاء وی می‌‌باشد.

وی توضیح داد: اخیراً طی گفت‌‌وگویی که با وزیر کشور داشتم به ایشان گفتم اگر قرار است آقای جبارزاده در جایگاه‌‌های والاتری خدمت کنند و ترفیع یابند، ما مخالف خداحافظی‌‌شان از استانداری نیستیم اما چنانچه غیر از این باشد، با تغییر مخالفیم.

نماینده مردم بناب در مجلس دهم با تاکید بر لزوم مشورت دولت با مجمع نمایندگان استان در صورت تغییر استاندار آذربایجان‌‌شرقی، تاکید کرد: اولاً باید خودِ بحث تغییر استاندار در مجمع مطرح شود و در صورت تحقق این امر، گزینه‌‌های جایگزین بررسی و نظر نمایندگان ملت نیز اخذ گردد.

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)