خانه / آخرین اخبار / پاشازاده: تکذیب می‌کنم؛ سرمربی استقلال نمی‌شوم!/ هواداران استقلال حق دارند ناراحت و نگران باشند

پاشازاده: تکذیب می‌کنم؛ سرمربی استقلال نمی‌شوم!/ هواداران استقلال حق دارند ناراحت و نگران باشند

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران حضورش در استقلال را تکذیب کرد و گفت: استقلال مشکلات بسیاری دارد و ما درون این تیم نیستیم که بتوانیم درباره آن قضاوت کنیم.

به گزارش دیار ملکان به نقل از فارس، درخصوص باخت تیم استقلال تهران در برابر تیم صدرجدولی پارس جنوبی جم اظهار کرد: استقلال می‌توانست گل مساوی را بزند هرچند بازی زیبایی را انجام نداد و نتوانست پارس جنوبی را تحت فشار قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه هواداران استقلال حق دارند با وجود چنین وضعیتی ناراحت و نگران باشند، افزود: استقلال مشکلات زیادی دارد و ما درون این تیم نیستیم که بتوانیم آن را قضاوت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه گاهی اوقات کارها با هم جفت و جور نمی‌شود، خاطرنشان کرد: استقلال در بازی با پارس جنوبی همین مشکل را داشت، استقلال برای بازی مالکانه به میدان آمده بود، شانس هم داشت اما نتوانست از موقعیت‌هایش به‌خوبی استفاده کند و از سویی دیگر این تیم پارس جنوبی بود که به نحو احسن از موقعیت‌هایش استفاده کرد.

پاشازاده در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش به‌‎جای منصوریان در استقلال گفت: در حال حاضر سرمربی تیم نساجی مازندران هستم و تمام تمرکزم را روی این تیم قرار داده‌ام، بسیاری از اتفاقات می‌توانست رقم بخورد اما سعی می‌کنم به تیم خودم بپردازم و این شایعات را نیز تکذیب می‌کنم.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.