کدخبر : 32503
شنبه 25 شهریور 1396 - 6:20
142 بازدید
فاقددیدگاه

پاشازاده: تکذیب می‌کنم؛ سرمربی استقلال نمی‌شوم!/ هواداران استقلال حق دارند ناراحت و نگران باشند

به گزارش دیار ملکان به نقل از فارس، درخصوص باخت تیم استقلال تهران در برابر تیم صدرجدولی پارس جنوبی جم اظهار کرد: استقلال می‌توانست گل مساوی را بزند هرچند بازی زیبایی را انجام نداد و نتوانست پارس جنوبی را تحت فشار قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه هواداران استقلال حق دارند با وجود چنین وضعیتی ناراحت و نگران باشند، افزود: استقلال مشکلات زیادی دارد و ما درون این تیم نیستیم که بتوانیم آن را قضاوت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه گاهی اوقات کارها با هم جفت و جور نمی‌شود، خاطرنشان کرد: استقلال در بازی با پارس جنوبی همین مشکل را داشت، استقلال برای بازی مالکانه به میدان آمده بود، شانس هم داشت اما نتوانست از موقعیت‌هایش به‌خوبی استفاده کند و از سویی دیگر این تیم پارس جنوبی بود که به نحو احسن از موقعیت‌هایش استفاده کرد.

پاشازاده در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش به‌‎جای منصوریان در استقلال گفت: در حال حاضر سرمربی تیم نساجی مازندران هستم و تمام تمرکزم را روی این تیم قرار داده‌ام، بسیاری از اتفاقات می‌توانست رقم بخورد اما سعی می‌کنم به تیم خودم بپردازم و این شایعات را نیز تکذیب می‌کنم.

انتهای پیام/

 

پسندیدنپاشازاده: تکذیب می‌کنم؛ سرمربی استقلال نمی‌شوم!/ هواداران استقلال حق دارند ناراحت و نگران باشند(0)نپسندیدنپاشازاده: تکذیب می‌کنم؛ سرمربی استقلال نمی‌شوم!/ هواداران استقلال حق دارند ناراحت و نگران باشند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما