کدخبر : 32855
یکشنبه 16 مهر 1396 - 7:53
169 بازدید
فاقددیدگاه

ویزیت رایگان پزشکی در دور افتاده ترین نقاط/ ایرجیان: خدمت رسانی به محرومین بهترین راه برای استحکام انقلاب اسلامیست

به گزارش دیار ملکان به نقل از زیتون، ویزیت رایگان عمومی و تخصصی برای ۱۲۰۰ نفر از اهالی کاغذکنان شهر آغکندی توسط بسیج جامعه پزشکی استان اجرا شد.

محمد ایرجیان مسئول بسیج جامعه پزشکی استان در آغاز این طرح با اشاره به اهداف حضور پزشکان متخصص در مناطق محروم اظهار داشت: این طرح همانند طرح های سلامت قبلی با سه اولویت محرومیت زدایی، توزیع عدالت در سلامت و کمک به نیازمندانی که توانایی مراجعه به مراکز درمانی شهرستان و مرکز استان را ندارند، آغاز گردید.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: خدمت رسانی به مردمان محروم که ولی نعمتان انقلاب هستند درحقیقت بهترین راه مبارزه با استکبار جهانی است و باعث استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میگردد.

وی متذکر شد: رضایتمندی مستضفعفین و در نهایت خداوند متعال، مقصود غایی جامعه پزشکی است؛ این طرح ها با استقبال وصف ناپذیر مردم منطقه روبرو شده و ان شاءالله در سطح استان ادامه خواهد یافت. حوزه های خدمت رسانی در این طرح عبارت بود از: ارتوپدی، داخلی و عفونی، مامائی، مشاوره پرستار، مشاوره طب سنتی، مشاوره روانشناسی، معاینات عمومی، ثبت نام پیوند اعضا، ارائه تست قندخون وفشارخون، آموزش اطفاع حریق، آموزش کمک های اولیه، اهداء بسته های لوازم تحریر و …

ایرجیان بیان داشت: در این طرح علاوه بر روستای آغکندی به روستاهی همجوار هم ارائه سرویس داشتیم که امیدواریم در ادامه بتوانیم این طرح را گسترده تر کنیم.

گفتنی است ویزیت رایگان مدتیست که در مناطق محروم استان آذربایچان شرقی توسط بسیج جامعه پزشکی کلید زده شده است و با استقبال چشمگیر مردم، توانسته شرایط متفاوتی را در مناطق دور افتاده برای مردم فراهم آورد.

پسندیدنویزیت رایگان پزشکی در دور افتاده ترین نقاط/ ایرجیان: خدمت رسانی به محرومین بهترین راه برای استحکام انقلاب اسلامیست(0)نپسندیدنویزیت رایگان پزشکی در دور افتاده ترین نقاط/ ایرجیان: خدمت رسانی به محرومین بهترین راه برای استحکام انقلاب اسلامیست(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما