به گزارش دیار ملکان، انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و اراده مردم جهت حفظ آرمان های انقلاب به عنوان یک الگو برای سایر کشورها تبدیل شده است.

همدلی و همزبانی بین مسئولین راه حل بسیاری از مشکلات است و مسئولین بایستی آنرا سررشته تمام کارهای خود کنند .

همه ما می دانیم که وحدت مسئولین بسیاری از مشکلات را برطرف می کند ، اما این در حالی است که عدم اتحاد بین مسئولین می تواند برعکس نیز شود و از این رو عدم اتحاد می تواند مشکلات بسیاری را برای همه آحاد جامعه به وجود آورد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر لزوم اتحاد و همدلی بخصوص در بین مسئولین بارها تاکید داشته اند و در برخی از بیاناتشان نیز اعلام نمودند که : من روى اتحاد تکیه می کنم. اتحاد و همدلى بین مسؤولین کشور یک فریضه است. تعمد در مخالفت با آن، امروز یک خلاف شرع است؛ به خصوص در سطوح بالا.

از طرفی با وجود نیروهای پراستعداد و جوان در شهرستان ملکان که هریک از  پتانسیل بسیار خوبی در حوزه های مختلف برخوردار هستند که در صورت ایجاد وحدت و همدلی  می توان آینده بسیار روشنی را برای ملکان متصور شد.

امروز شهرستان ملکان همانطور که همه مطلع هستیم با مشکلات زیادی روبرو است و  دیگر فرصت پرداختن به حاشیه ها وجود ندارد و باید با وحدت و هم افزایی در جهت کاهش مشکلات و شکوفایی استعدادهای این شهرستان قدم برداریم و از این رو مسئولین باید ایثار و از خود گذشتگی از خود نشان دهند و در راه خدمت حتی لحظه ای غفلت نکنند.

مسئولین هم علی رغم داشتن گرایش های سیاسی واختلاف سلایق مختلف باید پذیرش پیشنهادات و انتقادات سازنده را از اصول کاری خود دانسته و استفاده از نظرات آحاد مردم و صاحبنظران را در جهت توسعه منطقه ضروری جلوه دهند تا اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین باعث حل مشکلات و پیشرفت منطقه گردد.

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)