به گزارش دیار ملکان، حامد دودمانی رئیس هیئت بوکس و عضو شورای شهر ملکان ملکان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : شهرستان ملکان سرشار از استعدادهای علمی و ورزشی است که حمایت مسئولان از ورزش باعث رشد و شادابی جامعه می شود و مسئولان باید در حمایت از تمامی رشته های ورزشی همچنین رشته بوکس ورود پیدا کنند که شرط ورود مسئولان به ورزش عدم دخالت و حمایت کردن از این افراد است.
وی خاطرنشان کرد : یکی از اهداف هیئت های ورزشی این بوده که تعداد نوجوانان و جوانان بیشتری را درگیر ورزش کنند و از این رو در نقاط محروم شهر برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان باید تمهیداتی اندیشیده شود.
رئیس هیئت بوکس ملکان گفت : همانطوریکه جوانان در ۸ سال دفاع مقدس بصورت فی سبیل الله برای دفاع از ارزش های انقلاب و مقابله با سلطه بیگانگان واستکبار جهانی رشادت ها به خرج دادند امروز نیز می توانند در تمامی عرصه ها حضوری پرشور و پررنگ داشته باشند.
دودمانی با اشاره به ورود مسئولین در امر ورزش اظهار داشت : هر چه مسئولان شهرستانی اعم از نماینده مجلس، فرماندار، شهردار و سایر مدیران اجرایی شهر نه به عنوان مسئول بلکه به عنوان حامی در کنار ورزش باشند به نفع ورزش است و حداقلش این است که مینی بوس، خوابگاه و سایر امکانات را رایگان در اختیار ورزشکاران و هیئت های ورزشی قرار می دهند.
وی خاطر نشان کرد: تلاش و نتیجه عملکرد مثبت هیئت بوکس شهرستان ملکان در طی این چند سال اخیر بر هیچ ورزش دوست و دلسوز ورزش پوشیده نیست چرا که هیئت نوپای بوکس ملکان به دنبال حضور حداکثری نوجوانان و جوانان در این رشته ورزشی و کسب افتخارات برای شهر ملکان بوده که به لطف خداوند متعال و در سایه تلاش و جدیت به این امر دست پیدا کرده اند.
حامد دودمانی یادآور شد : امیدواریم در سایه تلاش برخی عزیزان مشکلات هیئت های ورزشی بخصوص این هیئت برطرف شود تا شاهد رشد بوکس استان بخصوص ملکان باشیم.
وی در پایان گفت : جوانان ملکانی دارای مقام های کشوری و استانی در رشته های ورزشی مختلف بخصوص ورزش های رزمی هستند و کسب عناوین مهم کشوری و فتح سکوهای متعدد، خود گواه بر مدیریت مطیع و همدلی در بین کلیه اعضا بوده ، هست و خواهد بود.
انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)