کدخبر : 32893
شنبه 22 مهر 1396 - 13:40
149 بازدید
فاقددیدگاه

دشمن به دنبال محدود کردن سپاه به دلیل اثر بخشی در جهان است/ وفادار به حسین زمان خود هستیم

به گزارش دیار ملکان به نقل از آناج، سردار غلامعسگر کریمیان ظهر امروز در دیدار با نماینده‌ی ولی فقیه در استان اظهار داشت: ما تجربه نبرد با گروه‌های التقاطی، عافیت‌طلب، محافظه کار و لیبرال را داریم و کارنامه سپاه در این خصوص بسیار روشن است.

وی ادامه داد: فرهنگ عاشورایی در میان ایرانیان و سپس در بین مسلمانان احیا شده، به گونه‌ای که شهید اهل قلم مرتضی آوینی گفتند اگر می‌خواهید ما را بشناسید فرهنگ عاشورا را مطالعه کنید.

فرمانده سپاه عاشورا خاطر نشان ساخت: دشمن به دنبال محدود کردن سپاه به دلیل اثر بخشی سپاه در جهان است در حالی که بر اساس آموزه‌های اسلام هرجایی صدای تظلم بلند شود، پاسخ خواهیم داد.

وی اذعان کرد: به دنبال سخنان سخیف ترامپ ما درخواست حضور و اعلام آمادگی نمودیم، دشمن از حضور ما احساس نا امنی می‌کند و ما به این امر افتخار می‌کنیم.

کریمیان با بیان اینکه ما برای بیعت مجدد آمده‌ایم، گفت: ما همچنان به آرمان‌های امام پایبندیم و پیرو ولی فقیه و سرباز اسلام هستیم، دشمن بداند تا وقتی ما پاسداران هستیم هیچ آسیبی به ارزش‌های انقلاب نخواهد رسید و اگر نیاز باشد برای شهادت آماده‌ایم.

این مقام مسئول بیان کرد: ما مورد هدف دشمن هستیم ولی لقمه آماده‌ای برای آنها نیستیم، به گونه‌ای که حضرت آقا فرمودند ما به دشمنان اسرائیل کمک کرده‌ایم و همواره خواهیم کرد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس بیان کرد:ما درس وفاداری از قمر منیر بنی هاشم(ع) آموختیم و امان‌نامه‌هایه بسیاری در زمان کنونی نیز برایمان آمد ولی ما نپذیرفتیم، ما حسین(ع) زمانمان را رها نخواهیم کرد.

پسندیدندشمن به دنبال محدود کردن سپاه به دلیل اثر بخشی در جهان است/ وفادار به حسین زمان خود هستیم(0)نپسندیدندشمن به دنبال محدود کردن سپاه به دلیل اثر بخشی در جهان است/ وفادار به حسین زمان خود هستیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما