به گزارش دیار ملکان به نقل از آناج، حجت‌الاسلام آل هاشم در دیدار با فرمانده‌هان سپاه عاشورا اظهار داشت: امام خمینی (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود، یقین بدانید این یاوه‌گوییهای ترامپ چیزی از شما نکاسته بلکه محبوبیت و اعتماد مردم را نسبت به سپاه بیشتر کرده است.

وی ادامه داد: مردم ما از آغاز انقلاب نشان داده‌اند که هر چه فشار دشمن بر انقلاب بیشتر شده اتحاد مردم نیز بیشتر شده است، مردم در برابر چهار راهبرد احمقانه ترامپ ایستاده‌اند.

نماینده‌ی ولی فقیه در استان با بیان اینکه متحدان ترامپ برخلاف گفته‌های او با او همراهی نکرده‌اند، گفت: ما را از تحریم نترسانید، از زمان تسخیر لانه جاسوسی ما در حال تحریم هستیم و در چند سال اخیر این تحریم‌ها تبدیل به جنگ اقتصادی شده بود بدانید که شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

خطیب امام جمعه تبریز بیان کرد: عربستان بدبخت و رژیم اسرائیل از راهبرد جدید آمریکا مخصوصا از تحریم سپاه استقبال بسیاری کرده اند، سیاست آمریکا در دوران چند ماهه ترامپ حکایت از آن دارد که می‌خواهد ایران را وارد تونلی کند که صدام قبلا وارد آن شده، اصول سیاست آمریکا مشخص است.

امام جمعه مردم تبریز تصریح کرد: آنها می‌خواهند با تحریم‌ها و فشار عرصه را بر جمهوری اسلامی تنگ کنند در حالی که تاریخ نشان داده هر جا فشار بیشتر بوده روحیه انقلابی و مقاومت ما بیشتر شده است.

حجت الاسلام آل هاشم خاطر نشان ساخت: اینها می‌خواهند دوباره ما را پای میز مذاکره بکشانند ولی این امری نشدنی است و ایران بار دیگر پای میز مذاکره نخواهد رفت.

وی ادامه داد: نهایت تلاش خود را می‌کنند تا مردم را تحت فشار قرار دهند و بگویند مردم دیگر نمی‌توانید ایستادگی کنید، شعار مرگ بر آمریکا را از زبان مردم حذف کنند ولی قطعا نمی‌توانند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه ما نباید در مذاکرات دست دشمن را باز می‌گذاشتیم، گفت: آنها می‌خواستند از طریق مذاکره توانایی‌های ما را که بزرگترین آنها توان نظامی و اقتدار سپاه پاسداران است از بین ببرند.

آل هاشم متذکر شد: اینها می خواهند تا از انبارهای موشک، مکان و میزان قدرت و مقدار کیفی آن ها مطلع شوند، موشک هایی که چند وقت پیش با آن قدرت و دقت شلیک شده آنها را عصبی کرده است.

خطیب نماز جمعه تبریز اذعان داشت: هدف آن ها از بازدید کشور اطلاع از قدرت نظامی است، برخی آدم‌های ذلیل بدبخت نیز برای این بازرسی ها ایرادی نمی‌بینند.

آل هاشم یادآور شد: حرکت‌ها و تهدیداتی که آمریکا انجام می‌دهد برای باز شدن باب دوباره مذاکره جهت سوق دادن نظان اسلامی به سمت اهداف خودشان است، هدف این‌ها جلوگیری از منور شدن اسلام در جهان است.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی با تجربه چهار دهه مقاومت در برابر آمریکا و خنثی سازی تمام اقدامات در مناطق مختلف کشور باز هم می تواند توطئه این رئیس جمهور آمریکا را نیز خنثی کند.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان داشت: ما جنگ طلب نیستیم اما دشمنان ما باید بدانند سپاه و نیروهای مصلح ما جوابی دندان شکن به متجاوزین احتمالی خواهند داد.

آل هاشم اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند ما در برابر هر تهدیدی جوابی شکننده می‌دهیم و سیلی محکمی بر صورت آنها خواهیم زد، دوران بزن و در رو تمام شده است و اگر غلطی از آنها سر بزند جمهوری اسلامی تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)