کدخبر : 32920
پنجشنبه 27 مهر 1396 - 11:12
141 بازدید
فاقددیدگاه

قدرت مقاومت و بازدارندگی سپاه است که آمریکا را عصبانی کرده/وظیفه اصلی سپاه دفاع از انقلاب و دستاورهای انقلاب اسلامی است

به گزارش دیار ملکان، محمودی کارشناس مسایل سیاسی در جمع مدیران و کارکنان ادارات شهرستان ملکان تروریستی نامیدن سپاه را یکی دیگر از اشتباهات فاحش و آشکار رئیس جمهوری آمریکا دانست و افزود : سپاه پاسداران به همراه ارتش و نیروی انتظامی یکی از ارکان قدرت دفاعی و ملی جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود : وظیفه اصلی سپاه دفاع از انقلاب و دستاورهای انقلاب اسلامی است و آمریکا نمی تواند نیروی دفاعی کشور ما را جزو تروریست ها قرار دهد و این سخنان ترامپ نشان از بی‌منطقی، بی‌تجربگی و ضعف شدید او می باشد.

محمودی یادآور شد : آمریکا بداند که اگر دست از پا خطا کند و یا توسط دولت‌های وابسته به خودش حرکتی را علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز کند با جنگی تمام عیار مواجه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد : شهید حججی یکی از هزاران جوان ایرانی آماده نبرد با آمریکا بود که با شهادت خود عظمت اسلام و مسلمین را به رخ جهانیان کشاند.

محمودی گفت : ما نیز همچنان به آرمان‌های امام پایبند بوده و پیرو ولی فقیه هستیم و آرمان شهید حججی‌ها و باکری‌ها را گرامی خواهیم داشت و برای رسیدن به این آرمان‌ها نیز دادن جان چیز بسیار ناقابلی است

وی به کمک سپاه پاسداران از مردم مظلوم عراق و سوریه ویمن در برابر تروریست ها کرد و افزود: تروریست های داعشی که توسط آمریکای جنایتکار برای ناامن کردن منطقه ایجاد شده بود توسط سپاه در حال ازمحلال و نابودی و به زودی از صحنه روزگار محو خواهند شد و همین قدرت مقاومت و بازدارندگی و معنویت سپاه است که ترامپ  و آمریکا را اینگونه مشوش و لرزه بر اندام آن‌ها انداخته است.

انتهای پیام/

پسندیدنقدرت مقاومت و بازدارندگی سپاه است که آمریکا را عصبانی کرده/وظیفه اصلی سپاه دفاع از انقلاب و دستاورهای انقلاب اسلامی است(0)نپسندیدنقدرت مقاومت و بازدارندگی سپاه است که آمریکا را عصبانی کرده/وظیفه اصلی سپاه دفاع از انقلاب و دستاورهای انقلاب اسلامی است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما