به گزارش دیار ملکان، سرهنگ‌دوم پاسدار صالح رحمتی به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی و روز ملی مبارزه با استکبار اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران بر اساس دین اسلام ، امامت ولی‌فقیه و مردم‌سالاری دینی شکل گرفته و وظیفه اصلی ما استحکام درونی حول محور اسلام ناب محمدی(ص) و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی است.

فرمانده سپاه ملکان اقتدار نظام جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک صدها هزار شهید و پایداری مردم در مقابل استکبار جهانی و عمل به رهنمودهای رهبر معظم  انقلاب دانست و افزود : ایران اسلامی پس از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان با اقتدار ، عزت و افتخار در مقابل کفر و استکبار جهانی ایستاده است.

رحمتی افزود : دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به دنبال این هستند که معنویت، ولایت‌مداری، تقوا و اخلاق اسلامی را در جامعه کم‌رنگ کنند که برای تحقق آن از فضای مجازی، ماهواره‌، تحریم اقتصادی ، مواد مخدر  ، تبلیغات مسموم و سایر توطئه‌ها استفاده می‌کنند ، که برای مبارزه با خوی استکباری ضروری است که روحیه مقاومت و ایثار وایمان و تقوا در کنار بصیرت‌افزایی در نوجوانان و جوانان افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد : امسال با توجه به حساسیت شرایط حاکم بر منطقه مردم پرشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی این روز حاضر می‌شوند تا پاسخ محکمتری بر یاو‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکاو  صهیونیسم جهانی  بدهند.

فرمانده سپاه ملکان گفت : ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یاد آور ظلم و ستم و حرمت شکنی های آمریکا نسبت به امت اسلامی و مستضعفین جهان است.

رحمتی گفت : این جمعیت میلیونی امروز به ندای سالار شهیدان لیبک می گویند و با پای پیاده راهی کربلای معلی می شوند همگی در سایه اتحاد و همبستگی و خون پاک شهدا می باشد.

وی در پایان از همه اقشار مختلف مردم ولایتمدار،دانشجویان و دانش آموزان عزیز که سرمایه های نظام هستند دعوت کرد تا در این راهپیمایی باشکوه و وحدت آفرین و دشمن شکن علیه ظلم و استکبار جهانی حضوری گسترده تر از سالهای گذشته داشته باشند  و شعار مرگ بر آمریکا را در سراسر جهان طنین انداز کنند.

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)