کدخبر : 33320
شنبه 18 آذر 1396 - 7:53
286 بازدید
فاقددیدگاه

دانشجویان باید بتوانند مطالبات خود را بر اساس عقلانیت و منطق مطرح کنند

به گزارش دیار ملکان، سلمان خدادادی در مراسم روز دانشجو که به همت دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور ملکان برگزار شد؛ اظهار کرد : از اواخر سال جاری فاز اول کارخانه ذوب آهن ملکان رسما آغاز بکار خواهد کرد و جذب نیروی انسانی نیز از اوایل سال جاری در آزمون استخدامی که اولویت نیروهای بومی خواهد بود آغاز می شود.

وی با اشاره ضمن گرامیداشت روز دانشجو یادآور شد: جرقه انقلاب اسلامی از ۱۶ آذر ۳۲ به رهبری روحانیت آغاز شد و به نام دانشجو ثبت شد و ادامه یافت و این یک حرکت فکری و اندیشه و برنامه ریزی شده بود.

وی افزود: پشت روز دانشجو فکر و اندیشه و دانشجو وجود دارد و بخاطر آنکه باعث رسوایی استکبار جهانی شد برای ما عزیز است.

نماینده مردم ملکان ادامه داد: همانطوری که رهبری نیز فرمودند دانشجویان باید نترس باشند و بتوانند حرف و مطالبه خود را بر اساس عقلانیت و منطق بیان کنند.

خدادادی قدرت جمهوری اسلامی را به واسطه وجود رهبری مقتدر ، ملت همیشه درصحنه و بسیج مردمی دانست و گفت: اگر آمریکا با آن همه قدرت مالی و نظامی از ایران می‌ترسد به واسطه وجود رهبری دارای محبوبیت در بین ملت و مردمی همیشه در صحنه است و اگر کشورهای عراق و سوریه توانستند در برابر داعش پیروز شوند بخاطر الگوبرداری از بسیج ایران بود.

وی ادامه داد: تا زمانی که این جوانان و دانشجویان و مردم همیشه در صحنه و متعهد و انقلابی را داریم هر قدرتی در برابر ایران شکست خواهد خورد و آینده در دستان جوانان و دانشجویان خواهد بود.

انتهای پیام/

پسندیدندانشجویان باید بتوانند مطالبات خود را بر اساس عقلانیت و منطق مطرح کنند(0)نپسندیدندانشجویان باید بتوانند مطالبات خود را بر اساس عقلانیت و منطق مطرح کنند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما