کدخبر : 33323
یکشنبه 19 آذر 1396 - 10:27
484 بازدید
فاقددیدگاه

خواستار حمایت مسئولین جهت هر چه باشکوه تر شدن جشنواره مشق عشق را شد

به گزارش دیار ملکان، جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره خوشنویسی مشق عشق که با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی,شهردار و جمعی از روسای ادارات و اعضای شورای اسلامی شهر ملکان برگزار گردید ، ابتدا سلطانپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ضمن ارائه گزارشی از روند دو دوره برگزاری جشنواره خواستار حمایت مسئولین شهرستان در راستای هر چه باشکوه ترشدن جشنواره شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد افزود : این جشنواره و برنامه های مشابه می توانند به عنوان ابزاری قوی جهت معرفی شهرستان به شمار رود.
در ادامه فرماندار با تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره به ویژه انجمن خوشنویسان ملکان به مشارکت تمامی ادارات و ارگانهای مختلف از جمله بخشداریها, شهرداری ملکان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بسیج، میراث فرهنگی و آموزش و پرورش به جهت نام گذاری این رویداد با عنوان ایثار و شهادت تاکید نمودند و خواستار برگزاری هر چه بهتر و منظم تر جلسات این شورا را گردید.

سپس اقتدارزاده رئیس انجمن خوشنویسان ملکان خواستار حمایت همه ادارات شهرستان از این جشنواره گردید چرا که ملکان به عنوان یکی از قطبهای برتر خوشنویسی استان می باشد .
در پایان مصوب گردید تا اختتامیه جشنواره در مورخه ۵ بهمن ماه در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردد.

انتهای پیام/

 

پسندیدنخواستار حمایت مسئولین جهت هر چه باشکوه تر شدن جشنواره مشق عشق را شد(1)نپسندیدنخواستار حمایت مسئولین جهت هر چه باشکوه تر شدن جشنواره مشق عشق را شد(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما