خانه / آخرین اخبار / ۹ دی نقشه های شوم دشمنان راخنثی کرد/به فتنه‌گران اجازه نخواهیم داد تااهداف پلید خود را پیش ببرند

۹ دی نقشه های شوم دشمنان راخنثی کرد/به فتنه‌گران اجازه نخواهیم داد تااهداف پلید خود را پیش ببرند

فرمانده سپاه ملکان گفت : ۹ دی تمام نقشه های شوم دشمن انقلاب و نظام اسلامی را خنثی کرد و با بصیرت افزایی و توجه به نکات تربیتی انقلاب و منویات مقام معظم رهبری این انقلاب را به سایر نقاط جهان توسعه خواهیم داد و به فتنه‌گران اجازه نخواهیم داد تا فتنه کنند و اهداف پلید خود را پیش ببرند.

به گزارش دیار ملکان، سرهنگ پاسدار صالح رحمتی افزود : ۹ دی تمام نقشه های شوم دشمن انقلاب و نظام اسلامی را خنثی کرد و بجای خنده، اشک حسرت بر چهره استکبار نشاند.

فرمانده سپاه ملکان گفت : نهم دی ماه همچون ۲۲ بهمن و آزادی خرمشهر، روز تاریخی و مایه سربلندی ملت ایران و نشان از عهد و پیمانی دوباره با آرمان های شهدا و ایثارگران است.

وی افزود : در ایام فتنه دستگاه های تبلیغاتی و دروغ پردازیهای رسانه های غربی صهیونیستی فعال بودند و در این روز برای اولین بار امپراطوری رسانه و اختاپوسهای رسانه ای مایوس و اعتراف به شکست کردند زیرا که آنها قبل از ۹ دی ادعا داشتند یک بال پرنده شیعه مقاله فوکویاما را از کار انداخته اند به این خاطر که عناصر فتنه به امام حسین(ع) و عاشورا اهانت کرده بودند.

رحمتی خاطرنشان کرد : با بصیرت افزایی و توجه به نکات تربیتی انقلاب و منویات مقام معظم رهبری این انقلاب را به سایر نقاط جهان توسعه خواهیم داد و هیچ‌گاه به فتنه‌گران اجازه نخواهیم داد تا فتنه کنند و اهداف پلید خود را پیش ببرند.

سرهنگ پاسدار رحمتی در پایان ضمن برشمردن برنامه‌های پیش‌بینی‌شده به مناسبت بزرگداشت ۹ دی توسط سپاه ناحیه ملکان بیان داشت: به همین منظور برنامه‌های مختلفی را در قالب نشست‌های سیاسی، نشست صالحین و اجرای برنامه فرهنگی خواهیم داشت که به اجرا درمی‌آید که شاخص ترین این برنامه ها همایش ۹دی روز شنبه با حضور سردار پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه می باشد .

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.