خانه / آخرین اخبار / مردم از گرانی و بیکاری گله مندند/مشکلات اقتصادی همگی ریشه در فتنه ۸۸ دارند/برخی از افراد به دنبال تحریف واقعیت‌های سال۸۸هستند

مردم از گرانی و بیکاری گله مندند/مشکلات اقتصادی همگی ریشه در فتنه ۸۸ دارند/برخی از افراد به دنبال تحریف واقعیت‌های سال۸۸هستند

حماسه ۹ دی حرکتی خودجوش و مردمی بود که برای تقابل با جریان فتنه شکل گرفت و فتنه گران اگر با نظام مشکل نداشتند زمانی که به‌ عکس امام (ره) بی احترامی شد، حمله به نمازگزاران و آتش زدن مسجد خانه خدا و شرکت در نماز جمعه با کفش و بدون وضو را شاهد بودند اعلام موضع می‌کردند.

به گزارش دیار ملکان، سرهنگ پاسدار صالح رحمتی در جمع مردم و مسئولان در حسینیه هدایت شهرستان ملکان گفت : حماسه ۹ دی حرکتی خودجوش و مردمی بود که برای تقابل با جریان فتنه شکل گرفت.

وی با تاکید بر اینکه برخی از افراد و جریان‌ها به دنبال تحریف واقعیت‌های ۷ سال پیش هستند و نمی خواهند فتنه ای که فتنه گران و آشوبگران به پا کردند به عنوان روز فتنه معرفی شود.

فرمانده سپاه ملکان گفت: مقام معظم رهبری حماسه ۹ دی را در تقابل با جریان فتنه تعریف می‌کنند در حالیکه اگر این انقلابی گری مردم در سال ۸۸ نبود، جریان نفاق هیچ اثری از انقلاب باقی نمیگذاشت.

رحمتی افزود: فتنه گران اگر با نظام مشکل نداشتند  زمانی که به‌ عکس امام (ره) بی احترامی شد، حمله به نمازگزاران و آتش زدن مسجد خانه خدا و شرکت در نماز جمعه با کفش و بدون وضو را شاهد بودند اعلام موضع می‌کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد : مردم از گرانی، تورم و بیکاری گله مند هستند و مشکلات اقتصادی همگی ریشه در فتنه ۸۸ دارند و از اینروست که مقام معظم رهبری فرمودند که مردم باید هواسشان باشد و در صحنه حضور داشته باشند و باید حافظه سیاسی مردم را تقویت کرد.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.