خانه / آخرین اخبار / برخی مسئولین فقط به دنبال منافع شخصی خودشان هستند/گر در بحث اقتصاد مقاومتی بصورت جهادی عمل می کردیم الان موفق بودیم

برخی مسئولین فقط به دنبال منافع شخصی خودشان هستند/گر در بحث اقتصاد مقاومتی بصورت جهادی عمل می کردیم الان موفق بودیم

رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح گفت : برخی افراد امروز که به ظاهر به عنوان مسئول سرکار حاضر می شوند که فقط به دنبال منافع مالی و شخصی خودشان هستند و بحث ما همینطور آدم ها هستند چرا که اگر در بحث اقتصاد مقاومتی بصورت جهادی عمل می کردیم الان موفق بودیم.

به گزارش دیار ملکان، سردار میریان در جمع مردم ولایتمدار و بابصیرت شهرستان ملکان اظهار داشت : مردم ولایتمدار و بسیجی ما قابل مقایسه با نیروهای زمان ائمه اطهار(ع) نیستند، اگر ولایت پذیری و بصیرت مردم در زمان امام علی (ع)  وجود داشت آن حضرت خانه نشین نمی شد و این بی بصیرتی مردم بود که تابوت امام حسن (ع) را را تیرباران شد و همچنین بی بصیرتی مردم بود که سر امام حسین(ع) بریده شد چرا که مردم بر این نکته واقف نبودند که ولایت به چه میزان می‌تواند در حفظ جایگاه دین تأثیرگذار باشد.

وی افزود : امنیت زیر بنای اقتصاد، فرهنگ و سیاست است اگر در کشوری امنیت وجود نداشته باشد کشور با مشکل مواجه میشود، اگر حضور و اقتدار کشور در جهان پررنگ است بیانگر امنیت و توانمندی نظام است.

رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد : نتیجه مکر و حیله داعش در عراق و سوریه شد چندین هزار نفر بسیجی دراین کشورها و بطوریکه در یمن نیز حدود ۱۰میلیون نیروی مردمی و بسیج جهت مبارزه با تروریسم شکل گرفته است و الحمدلله با تمامی دسیسه ها و توطئه های دشمنان اثبات شد که راه حق راه اهل بیت(ع) است.

وی خاطرنشان کرد : برخی افراد امروز که به ظاهر به عنوان مسئول سرکار حاضر می شوند که فقط به دنبال منافع مالی و شخصی خودشان هستند و بحث ما همینطور آدم ها هستند چرا که اگر در بحث اقتصاد مقاومتی بصورت جهادی عمل می کردیم الان موفق بودیم.

سردار میریان با اشاره به اینکه مردم کشور جمهوری اسلامی ایران ۱درصد جمعیت کل جهان را شامل می شود ولی با اینحال خداوند ۱۰درصد از منابع غنی و ثروت جهان را در اختیار ما قرار داده است و مسئولین نیز بایستی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی مشکل بیکاری جوانان، فقر و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند.

انتهای پیام/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.