خانه / آخرین اخبار / اصلاح و تعریض ۲۴ پل حادثه ساز شهرستان ملکان

اصلاح و تعریض ۲۴ پل حادثه ساز شهرستان ملکان

فرماندار ملکان از اصلاح و تعریض ۲۴ پل حادثه ساز شهرستان ملکان خبر داد.

به گزارش دیار ملکان، فرماندار ملکان در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت : استفاده از شبکه دولت الکترونیک گامی است در راستای مصرف بهینه و عدم استفاده از کامپیوتر و پرینتر و از اداراتی که به شبکه دولت متصل هستند خواهشمندیم تا حد لازم از مکاتبات کاغذی استفاده نکنند.

خانی خاطرنشان کرد : مجموعه استانداری خود برنامه ای ۵ ساله تنظیم کرده برای صرفه جویی و فرهنگ سازی در راستای مصرف بهینه آب، برق، گاز و ..و دستورالعملی به ادارات ابلاغ شده که دراین راستا ادارات باید ۲۰درصد انرژی مصرفی خود را از طریق انرژی خورشیدی تامین کنند.

وی در خصوص فرهنگ ترافیک و تصادفات رخ داده در شهرستان افزود : در سال ۹۴، ۳۷ نفر فوتی داشتیم که این آمار از میزان آمار شهرستان های پرخطر و خادثه خیز بیشتر بوده است و بیشتر این حوادث در پل ها و کانال هایی که روی شبکه زرینه احداث شده بودند اتفاق افتاده که با همت دهیاران، بخشداران و آب منطقه ای توانسته ایم ۲۴ مورد پل حادثه خیز را بهسازی کنیم لذا با این اقدامات آمار تصادفات فوتی در سالجاری به ۱۱ نفر کاهش یافته است.

فرماندار ملکان یادآور شد : بیشتر فوت شدگان راکبان موتور سیکلت ها می باشند که بایستی با برگزاری همایش ها و انجام آموزش های لازم و موردنیاز در راستای فرهنگ سازی برای رفت و آمد ایمن بصورت مستمر انجام شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.