مهدی علیمرادی دادستان شهرستان ملکان در گفتگو با خبرنگار دیار ملکان افزود : چهارشنبه هفته گذشته بود که طی تماسی مبنی بر وقوع یک نزاع و اسلحه کشی در شهر مبارکشهر ملکان  با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ انجام شد و از مجروح شدن یک جوان حکایت داشت، بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود : بعد از حضور مأموران در محل درگیری مشخص شد که یک جوان ۳۰ساله به نام (ع.س) به دلیل خصومت خانوادگی قبلی توسط شخصی به نام (ح.ا) با کلت کمری از سوی قاتل مجروح شده و سپس بعد از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

علیمرادی افزود : قاتل که قصد خروج از کشور را داشت با هوشیاری مقامات قضایی و انتظامی  با حکم دادستانی کل کشور طی نقطه زنی ها و کارهای اطلاعاتی انجام شده و بررسی سوابق کاری قاتل که بیشتر به کشور ترکیه رفت و آمد داشته باعث شد تا در یکی از شهرهای استان آذربایجان غریی مخفیگاه وی شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شود.

دادستان شهرستان ملکان یادآور شد : قاتل در بازجویی‌های انجام شده صراحتاً به جرم خود اعتراف کرده و بیان داشته که قصد به قتل رساندن وی را نداشته و صرفا” به خاطر مجروح کردن وی این کار را انجام داده است ولی با اینحال هنوز حکمی صادر نشده و اقدامات لازم در دست بررسی می باشد.

انتهای پیام/

پسندیدن(3)نپسندیدن(0)