به گزارش دیار ملکان، شهردار، کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر ملکان به مناسبت دهه مبارک فجر دیدار کردند که در ادامه این دیدار امام جمعه ملکان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر افزود : در برخی مواقع باید از برخی پرخاشگری ها اغماض کنیم و در کارهایمان اولویت بندی کنیم و نگذاریم فرصت ها از دستمان برود و بطوریکه در جاهای ضروری و اولویت دار کارهایمان را انجام دهیم.

امام جمعه ملکان ضمن تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص سرمایه گذاری در شهر یادآور شد : برای ترغیب و تشویق مردم به سرمایه گذاری در بخش های مختلف نیازمند فرهنگ سازی در این زمینه هستیم و بایستی از افرادی که می خواهند در شهر ملکان سرمایه گذاری کنند این باور را ایجاد کرد که در صورت تمایل در این خصوص  از آنها حمایت هایی همراه با  ارائه راهکارهای مناسب  صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد : برخی برج ها و ساختمان هایی در شهر ملکان احداث شده که با امکانات شهرداری سازگاری ندارد و باید پیشرفت شهری همراه با امکانات شهری و ایمنی باشد.

زمانی یادآور شد : مردم از شهرداری انتظار خدمت صادقانه دارند در حالیکه در شهرداری ما به فکر درآمد پایدار نبوده ایم و بایستی به فکر سرمایه گذاری و ایجاد درآمد پایدار باشیم.

امام جمعه ملکان گفت : نباید نیروهای مازادی که هرکدام به شکلی چرخه زندگی خود و خانواده را از آنجا تامین می کنند را به سمت بیکاری سوق دهیم و بایستی تلاش کنیم تا کارکنانی که مشغول به فعالیت و کار هستند را توانمند سازیم و خدماتمان را تقویت کنیم.

حجت الاسلام زمانی تصریح کرد : هیچ چیزی مثل فرهنگ جلوی کارهای زشت و فاسد را نمی گیرد و باید در امر فرهنگ سازی بیشتر تلاش کنیم.

انتهای پیام/

 

 

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)