کدخبر : 33759
چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 21:06
110 بازدید
فاقددیدگاه

دهه فجر نشانگر بصیرت مردم در حمایت از امام راحل بود

به گزارش دیار ملکان، حجت الاسلام حسن کاملی فر در همایش پرچمداران بصیرت ملکان، افزود: دهه فجر نشان دهنده بصیرت مردم مسلمان ایران در حمایت از امام خمینی(ره) در مبارزه با شاه ظالم بود چراکه اگر مردم بصیرت نداشتند و از امام حمایت نمی کردند امام تنها نمی توانست بر طاغوت زمان و استکبار جهانی پیروز شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهار داشت: امروز وهابیت به عنوان دست پرورده استکبار جهانی بلای جان جهان اسلام شده است به گونه ای که هم اکنون در یمن و سوریه و لبنان و عراق و در جای جای جهان اسلام نشانی از شیطنت و توطئه های شوم وهابیت را مشاهده می کنیم.

حجت الاسلام کاملی فر در ادامه به رهبری بی بدیل مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب همیشه بر وحدت بین مسلمین تأکید دارند و سنی و شیعه را بر وحدت تشویق می کنند ولی استکبار جهانی همیشه خواهان تفرقه در بین مسلمین هستند تا از این طریق بر منابع عظیم جهان اسلام سیطره پیدا کنند و اسلام را تضعیف کنند بنابراین باید بصیرت داشته باشیم و موجب عزت اسلام شویم.

انتهای پیام/

پسندیدندهه فجر نشانگر بصیرت مردم در حمایت از امام راحل بود(0)نپسندیدندهه فجر نشانگر بصیرت مردم در حمایت از امام راحل بود(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما