به گزارش دیار ملکان، سرهنگ پاسدار صالح رحمتی با حضور در جلسه مجمع بسیج شهرستان ملکان ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر افزود : ۴۰سال است که از انقلاب اسلامی می گذرد و دانشگاههای معتبر جهان طی نظرسنجی هایی که هفته گذشته انجام داده اند دریافته اند که ۸۵درصد جمعیت ایران اسلامی موافق نظام حاکمیتی کشور خود هستند.

وی خاطرنشان کرد : در اغتشاشات اخیر مشاهده شد که مقامات آمریکایی چطور احساس خوشحالی می کردند که دیگر کار نظام اسلامی تمام شده ولی این مردم عزیز و همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران بود که در عرض کمتر ۱۰ روز ثابت کردند که پای نظام و آرمانهای انقلاب بوده و هستند و اجازه هیچ نوع دخالتی را به بیگانگان نمی دهند.

فرمانده سپاه ملکان یادآور شد : امروزه به برکت روحانیت اصیل در حمایت از امام امت و ولی امر مسلمین و تبعیت مردم از این امر آسمانی باعث شده تا در مقابل بیگانگان ایستادگی کرده و روز به روز پیشرفت کنیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت : یکی از موضوعات اصلی امروز کشور در شرایط فعلی آسیب های اجتماعی و مسایل اقتصادی و مقابله با آنها همراه با ارئه راهکارهای مناسب در این راستا می باشد.

در ادامه امام جمعه شهرستان ملکان گفت : ۵ سال آمریکا در سوریه خون به راه انداخت و این پیروزی بر داعش فقط با حضور نظام جمهوری اسلامی میسر گشت وامروز در جهان مستقل ترین کشور جمهوری اسلامی ایران است .

حجت الاسلام زمانی یادآور شد : استقلال و آزادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاکم است  بزرگترین دستاورد برای جمهوری اسلامی محسوب می شود که امروزه هرکسی می تواند آزادانه به رئیس جمهور، نمایندگان، شورای شهر و.. مدنظر خود رای دهد.

وی خاطرنشان کرد : خوشبختانه امروز به برکت وجود رهبری مدرن و آگاه مسایل و دردجهان اداره می شود و اکنون کشور ما در اوج اقتدار قرار دارد و مسئولان بایستی از این فرصت در راستای خدمت گذاری به مردم استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)