کدخبر : 34035
یکشنبه 13 اسفند 1396 - 16:50
198 بازدید
فاقددیدگاه

بسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم حفاظت کنیم

به گزارش دیار ملکان، سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم عصر روز یکشنبه در جمع کارکنان سپاه ناحیه ملکان اظهار داشت: دشمن با تبلیغات سنگین و در فضای مجازی برای تغییر در سبک زندکی، و بی اعتمادی مردم نسبت به نظام برنامه ریزی کرده است و بر این مبنا اصحاب رسانه نقش اساسی را بر عهده دارند و سپاه و بسیج بایستی با تمام قدرت و ابتکار عمل در مقابل آنان ایستادگی و مقابله کنند.

وی افزود: بسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم انقلابی و مردمی محاظت کنیم  چرا که اگر قرار باشد کاری بصورت سریع و درست انجام شود باید آن اقدام، اقدامی بسیجی باشد.

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد؛ بسیجیان در عرصه های مختلف با حضور پرشور و چشم گیرشان، امتحان خود را به خوبی پس داده اند که این امر نشان دهنده تواضع، خلوص نیت، شجاعت، ایثار و بی ادعا بودن آنهاست.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری یادآور شد: مهم‌ترین وظیفه نظام جمهورى اسلامى کوشش براى رفع فقر و محرومیت در جامعه، و حمایت و کمک به طبقات مستضعف و محروم است.

انتهای پیام/

 

 

پسندیدنبسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم حفاظت کنیم(0)نپسندیدنبسیج نعمت بزرگی است و باید از این ظرفیت عظیم حفاظت کنیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما