هتل صخره‌ای کندوان یکی از جاذبه‌های توریستی و هتل‌های بسیار زیبای استان است که در دل صخره‌های سنگی با زیبایی به تمام معنا آمده پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی شده است اما اگر برای رزرو اتاق برای یک شب به سایت این هتل سری بزنید با اعداد و ارقام نجومی مواجه می‌شوید که ظاهرا حداقل برای گردشگران داخلی در نظر گرفته نشده است!

اقامت ۲۲ ساعته در یکی از اتاق‌های این هتل از مبلغ ۵۰۵ هزار تومان شروع شده و تا یک میلیون تومان ادامه دارد که بستگی به اینکه اتاق مجهز به جکوزی باشد یا نه مبالغ اجاره این اتاق‌ها نیز متغیر است! نکته جالب این است که این مبالغ هنگفت با ارائه تنها سرویس صبحانه بوده و علی‌الظاهر باید نهار و شام را مهمان جیب خودتان باشید!

موضوع جالب دیگر نیز ویژه برنامه پنجشنبه‌های این هتل است که برای بهره‌مندی از مراسم آتش‌بازی، موسیقی زنده و بوفه پیش‌غذا باید به ازای هر نفر مبلغ ۶۰ هزار تومان پرداخت کنید که در هنگام رزرو در صورت تمایل با پرداخت چنین مبلغی به ازای هر نفر می‌توانید از آن استفاده کنید.

سرجمع این هزینه‌ها نشان می‌دهد برای سپری کردن یک شب در هتل صخره‌ای کندوان به ازای دو نفر و با توجه به عدم ارائه نهار و شام بایستی مبلغ نزدیک به هشتصد هزار تومان پرداخت شود که این هزینه برای اغلب گردشگران داخلی امکان پذیر نیست و باید پرسید مسئولین مربوطه در راستای نبریز ۲۰۱۸ برای چنین هتل‌هایی که احتمالا با استقبال خوبی هم مواجه می‌شوند چه کرده‌اند؟

توریست‌های خارجی که ارزش پولشان پنج برابر ارزش پول ماست احتمالا با پرداخت چنین مبلغی برای یک شب کنار بیایند اما آیا مسافران داخلی سهمی از این هتل زیبا که قطعا با هزینه بسیار زیاد آماده شده ندارند؟

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)