خانه / آخرین اخبار / پرداخت۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان کمیته امداد در سال ۹۶

پرداخت۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان کمیته امداد در سال ۹۶

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملکان از واگذاری ۷ میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان وام اشتغالزایی و خودکفایی جهت توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش این نهاد در سال گذشته(۹۶) خبر داد.

به گزارش دیار ملکان، یونس باقری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملکان در گفتگو با خبرنگارماضمن تبریک سال جدید از واگذاری ۷ میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان وام اشتغالزایی و خودکفایی جهت توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش این نهاد در سال ۹۶ خبر داد و افزود:۴۰۰ نفر از مددجویان با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی وارد بازار کار شده‌اند تا با تکیه بر توانایی‌های خود بتوانند چرخه‌ زندگی‌شان را بچرخانند.

 

باقری از تامین جهیزیه به ارزش تقریبی ۲۰۰میلیون تومان برای نوعروسان در سال گذشته خبرداد و افزود : با توجه به اینکه خیران همواره در خدمت رسانی به زوج های جوان و پرداخت کمک هزینه های ازدواج  یاری رسان کمیته امداد بوده اند، سال گذشته نیز طرح کوثر در کمیته امداد با هدف تامین بخشی از جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت اجرا و عملی گردید.

مدیر کمیته امداد ملکان با اشاره به اینکه محرومیت زدایی از اصلی ترین محورهای فعالیت مشترک بین کمیته امداد و بسیج سازندگی محسوب می شود و در این راستا طی همکاری دوجانبه بین بسیج سازندگی و کمیته امداد با هزینه ای حدود ۴۰۰ میلیون تومان، ۱۵ واحد خانه روستایی احداث و ۴۰واحد دیگر نیز تعمیر و بازسازی گردید.

وی در پایان از پرداخت هزینه درمان مددجویان عزیزبالغ بر۲۲۰ میلیون تومان اعم ازبستری، فرانشیز بستری، هزینه دندانپزشکی، ویلچر و غیره .. و همچنین هزینه ای حدود ۲۴۰ میلیون تومانی مددجویان در راستای بیمه اجتماعی خبر داد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.