خانه / آخرین اخبار / ساغلام با برد از آسیا وداع می‌کند

ساغلام با برد از آسیا وداع می‌کند

تیم تراکتورسازی تبریز در آخرین بازی خود در آسیا میزبان تیم قطری است.

به گزارش دیار ملکان به نقل از فارس، در دور ششم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم الغرافه قطر است.

بازی رفت ۲ تیم با وجود برتری محسوس تیم تراکتورسازی به ۳ گل به سود تیم قطری به اتمام رسید.

تراکتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا با وجود برتری آماری بر حریفان خود، نتوانست نتایج مد نظر را کسب کند و از صعود به مرحله بعدی مسابقات بازماند.

در این راستا سرمربی هلندی تیم الجزیره صراحتا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با تراکتورسازی عنوان کرد که تراکتورسازی در بازی با الغرافه قطر باید به پیروزی می‌رسید و این تیم بدشانس بوده که نتیجه را واگذار کرد.

شاگردان ساغلام در هر ۲ بازی رفت و برگشت مغلوب تیم الاهلی عربستان شده و نتیجه بازی رفت را هم برابر تیم الغرافه واگذار کرده است و تنها برابر تیم الجزیره امارات در هر ۲ بازی به تساوی دست یافته‌اند.

سرخ پوشان تبریزی با وجود حذف در این بازی به دنبال اعاده حیثیت و پیروزی برابر تیم قطری هستند تا این رقابت‌ها را به پیروزی به پایان رسانند.

تیم الغرافه نیز با شکستی که در خانه خود برابر الجزیره متحمل شد همانند تراکتورسازی حدف شده و این بازی برای هر ۲ تیم جنبه تشریفاتی دارد.

با توجه به موقعیت حساس تیم تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال کشور، ساغلام می‌تواند به بازیکنان اصلی‌اش در بازی مقابل الغرافه استراحت داده و از جوانانش در این بازی استفاده کند.

تراکتورسازی در این بازی در صورت زدن بیش از ۳ گل برابر الغرافه به رده سوم جدول صعود می‌کند و باز هم شانسی برای صعود نخواهد شد، همین موضوع می‌تواند سرمربی تیم تراکتورسازی را به مصلحت‌اندیشی در لیگ برتر کشانده و بازیکنان اصلی تیمش را برای ۲ بازی باقیمانده در لیگ حفظ کند.

بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با الغرافه قطر ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین در ورزشگاه ۷۰ هزار‌ نفری یادگار امام(ره) تبریز برگزار می‌شود.

بازی رفت ۲ تیم با ۳ گل به سود تیم الغرافه به اتمام رسیده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.