خانه / آخرین اخبار / نمایشگاه مد و لباس در شهرستان ملکان برگزار می‌شود
فرماندار ملکان:

نمایشگاه مد و لباس در شهرستان ملکان برگزار می‌شود

فرماندار ملکان از برگزاری نمایشگاه مد و لباس با همکاری سازمان‌های دولتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار ملکان، محمدباقر خانی در جلسه ترویج حجاب و عفاف شهرستان ملکان با تأکید بر ترویج پوشش اسلامی و رعایت شئونات در سازمان‌های دولتی اظهار کرد: نمایشگاه مد و لباس با همکاری سازمان‌های دولتی و اتحادیه‌های صنفی و به همت اداره صنعت معدن و تجارت هفته حجاب و عفاف در شهرستان ملکان برگزار خواهد شد.

وی با بیان دایربودن میز خدمت فیزیکی و الکترونیکی در فرمانداری و سایر ادارات دولتی ملکان افزود: میز فرماندار و مسئولان دستگاه‌های دولتی خودش یک میز خدمت محسوب می‌شود.

فرماندار ملکان درباره منشور حجاب و عفاف اداری بیان کرد: این منشور به‌صورت استند تهیه و در ادارات و سازمان‌های دولتی برای استفاده کارکنان دولتی و مراجعان نصب خواهد شد.

خانی بر ضرورت افزایش سطح رضایت‌مندی و تکریم ارباب‌رجوع در ادارات و سازمان‌های دولتی ملکان تأکید کرد و توضیح داد: دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آنها استکبار جهانی برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای ایجاد بی‌اعتمادی و نارضایتی بین مردم انجام داده‌اند.

وی، تحکیم بنیان و ایمن‌سازی خانواده را یکی از مأموریت‌های ستاد ترویج حجاب و عفاف دانست و تصریح کرد: امور بانوان فرمانداری ملکان هر سه ماه یک‌بار همایش‌هایی با موضوع تعالی، تحکیم و ایمن‌سازی خانواده برنامه‌ریزی و برگزار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.