خانه / آخرین اخبار / آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال ملکان
فرماندار ملکان خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال ملکان

فرماندار ملکان از آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال شهرستان ملکان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش دیار ملکان، محمدباقر خانی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بر ضرورت اجرای جشنواره‌ها و برنامه‌های شاد و نشاط‌آور تأکید و از برنامه‌های شهرداری ملکان از جمله جشنواره بستنی در سال گذشته قدردانی کرد.

وی از اجرای همایش جشن پیوندهای بادوام در ملکان خبر داد و اضافه کرد: در این همایش از مزدوجین دانشجو، همکلاسی و همسایه‌ای که بیش از ۲۵ سال از ازدواجشان گذشته، تجلیل می‌شود.

فرماندار ملکان، اجرای برنامه‌های مدرسه شاد، تأسیس پارک هنرمندان و تجلیل از هنرمندان و مشاهیر بومی را از دیگر برنامه‌های سال ۹۸ عنوان کرد.

خانی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال ملکان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال خبر داد و خاطرنشان کرد: این استادیوم ورزشی در مرحله زیرسازی و زهکشی بوده و تا پایان خرداد آماده بهره‌برداری خواهد بود.

وی با اشاره به وجود ورزشکاران مستعد در بخش لیلان به رئیس اداره ورزش و جوانان ملکان دستور داد که در این راستا برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملکان نیز در این جلسه از وجود ۲ هزار و ۵۵۰ ورزشکار سازمان‌یافته در این شهرستان خبر داد و یادآور شد: اداره ورزش و جوانان ملکان آماده همکاری با ادارات و سازمان دولتی برای توسعه ورزش همگانی است.

فریدون افشار از کمبود اعتبارات ورزشی ملکان انتقاد کرد و متذکر شد: حتی برای تعمیر و نگهداری مکان‌های ورزشی با مشکل مواجه هستیم؛ از این رو مجبوریم از اعتبارات برگشتی برای این امر استفاده کنیم.

رئیس شورای شهر لیلان نیز در ادامه این جلسه با انتقاد از ضعف مدیریت و بی‌توجهی نسبت به ورزش بخش لیلان افزود: به‌دلیل بی‌مهری مسئولان ورزش ملکان، ورزشکاران بخش لیلان از بخش باروق از توابع شهرستان میاندوآب در آذربایجان غربی در مسابقات جام رمضان شرکت کردند.

سلام‌الله جوانمرد افزود: به‌دلیل ضعف مدیریت تنها زمین چمن فوتبال شهر لیلان در حال نابودی است؛ همچنین مشکلات ورزش بخش لیلان به استان منعکس نمی‌شود.

وی تأکید کرد: در بخش لیلان ورزشکاران مستعد زیادی هستند و حتی تعدادی از جوانان این شهر عضو تیم‌های ملی هستند و بدون حمایت دستگاه‌های مربوطه خود را به سطح تیم‌های ملی رسانده‌اند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.