خانه / تولیدی / انهدام باند قاچاق گوشی تلفن همراه در شهرستان ملکان

انهدام باند قاچاق گوشی تلفن همراه در شهرستان ملکان

به گزارش دیارملکان، سرهنگ رمضان اللهوردیان افزود: از این باند یک هزار و ۷۲۵ دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت به ارزش ۱۰میلیارد ریال کشف و ضبط شد. وی افزود: قاچاقچیان با جاسازی ماهرانه گوشی تلفن همراه و تبلت ها در داخل یک دستگاه سواری پژو قصد داشتند این کالاها را از آذربایجان غربی برای …

به گزارش دیارملکان، سرهنگ رمضان اللهوردیان افزود: از این باند یک هزار و ۷۲۵ دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت به ارزش ۱۰میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

وی افزود: قاچاقچیان با جاسازی ماهرانه گوشی تلفن همراه و تبلت ها در داخل یک دستگاه سواری پژو قصد داشتند این کالاها را از آذربایجان غربی برای فروش به تبریز برسانند که در دام پلیس گرفتار و در این رابطه دو نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

به گفته فرمانده انتظامی ملکان این قبیل کالاهای قاچاق از مرزهای شمالغرب کشور وارد استان های آذربایجان غربی و کردستان شده و به تدریج به بازار دیگر استان ها از جمله آذربایجان شرقی منتقل می شود.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: روستاهای بالای ۳۰ خانوار به اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات مجهز شده اند. روستای نصرت آباد لکلر، ۶۰۱ خانوار و ۲۰۱ نفر جمعیت دارد اما از اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات برخوردار نیست. همه ی روستاهای شهرستان ملکان اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات دارند اما فقط روستای نصرت آباد لکلر اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات ندارد. روستای نصرت آباد لکلر به اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات نیاز دارد. خواهشمندیم پیگیری کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.