خانه / تولیدی / نخستین یادواره دانشجویی شهید محمد اسماعیلیان در ملکان برگزار می‌شود

نخستین یادواره دانشجویی شهید محمد اسماعیلیان در ملکان برگزار می‌شود

به گزارش دیارملکان، فرمانده سپاه ناحیه ملکان افزود: نخستین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان ملکان در دهم اسفندماه سال جاری با حضور سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا در دانشگاه آزاد اسلامی با همت بسیج دانشجویی سپاه ناحیه ملکان و مشارکت دانشگاه های شهرستان برگزار می‌شود. سرهنگ اکبری افزود: دفاع مقدس مهم‌ترین بخش از تاریخ معاصر انقلاب اسلامی ایران به شمار …

به گزارش دیارملکان، فرمانده سپاه ناحیه ملکان افزود: نخستین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان ملکان در دهم اسفندماه سال جاری با حضور سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا در دانشگاه آزاد اسلامی با همت بسیج دانشجویی سپاه ناحیه ملکان و مشارکت دانشگاه های شهرستان برگزار می‌شود.

سرهنگ اکبری افزود: دفاع مقدس مهم‌ترین بخش از تاریخ معاصر انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود که هم از ابعاد علمی و فرهنگی و هم از لحاظ روحیه شهادت‌طلبی در کشور تاثیر بسزایی را به همراه است.

وی با بیان اینکه شناساندن شهدا در ابعاد مختلف یک وظیفه شرعی و قانونی است، تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات فرهنگی خوبی در حوزه شناساندن شهدا در مدت اخیر صورت گرفته اما این اقدامات باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.