خانه / تولیدی / فعال شدن شور زودرس انتخاباتی مجلس دهم در ملکان

فعال شدن شور زودرس انتخاباتی مجلس دهم در ملکان

به گزارش دیارملکان، در حالی که حدود ۹ ماه به برگزاری انتخابات مجلس دهم زمان باقی مانده و احتمالا از این دوره انتخابات به صورت استانی برگزار و با این روش شانس کاندیداهای شهرستانی برای نشستن در کرسی های مجلس کاهش می یابد ولی باز هم شور تبلیغات انتخاباتی همچون سایر شهرها از ماهها پیش …

به گزارش دیارملکان، در حالی که حدود ۹ ماه به برگزاری انتخابات مجلس دهم زمان باقی مانده و احتمالا از این دوره انتخابات به صورت استانی برگزار و با این روش شانس کاندیداهای شهرستانی برای نشستن در کرسی های مجلس کاهش می یابد ولی باز هم شور تبلیغات انتخاباتی همچون سایر شهرها از ماهها پیش ملکان را فرا گرفته است.
 هر چند داغی تنور تبلیغات کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در ملکان به داغی سایر شهرها نیست ولی در این شهرستان نیز افرادی به صورت غیر رسمی و به طور محسوس و غیر محسوس و به طرق مختلف سعی در شناساندن و تبلیغ خود دارند.
افرادی هم هستند که با چراغ خاموش وارد عرصه شده اند تا مبادا تا زمان تایید صلاحیت ها از طرف رقیبان خود مشکلی پیدا نکنند و لذا طوری رفتار می کنند که نه حضور خود در انتخابات مجلس دهم را تایید می کنند و نه حضور خود را رد می کنند!
مجالس ترحیم این روزها بازهم با حضور کاندیداهای احتمالی و طرفداران آنها حسابی شلوغ شده و مجالس عزا باز فرصتی شده تا هر کس خود را در بین مردم محبوب قلبها کرده و برای طرف های رقیب نیز شاخ و شونه بکشند!
ارسال پیامک به مناسبت های ملی و مذهبی نیز از دیگر روش های تبلیغات کاندیداهای احتمالی در ملکان است و هر کس با نام خود اقدام به ارسال پیامک تبریک و تسلیت به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی به شهروندان این شهرستان می کنند.
تشکیل جلسات در منازل و غیره به بهانه مهمانی روش دیگر برخی از کاندیداهای نمایندگی در ملکان می باشد به این صورت که افراد نزدیک به آقایان نامزدهای مجلس در منازل و محافل مختلف دور هم جمع می شوند و در خصوص برنامه های آتی برای تبلیغات تصمیم گیری می کنند.
بر اساس شنیده ها تا امروز اسامی چند نفر جهت کاندیداتوری مجلس دهم در حوزه انتخابیه ملکان و لیلان شنیده می شود که احتمالا طی ماههای آینده این تعداد بیشتر هم خواهد شد.
شهروز افخمی(نماینده فعلی ) – سلمان خدادادی ( نماینده دوره های پنجم تا هشتم)– علی موسوی – حسن پور(رئیس سابق اداره آموزش و پروش ملکان) – ولی عرب بلاغی – انصاری و خانم حضرتی از جمله افرادی هستند که اسامی آنها تا امروز بعنوان کاندیداهای احتمالی مجلس در حوزه انتخابیه ملکان برده می شود.
اگر حضور سلمان خدادادی نماینده ۴ دوره مجلس از حوزه انتخابیه ملکان و بناب در انتخابات قطعی شود به باور خیلی ها رقابت اصلی بین وی و آقای شهروز افخمی نماینده فعلی ملکان بین ۲ رقیبان سرسخت چند دوره گذشته خواهد بود البته آقای خدادادی تا امروز حضور احتمالی خود در انتخابات را نه تایید کرده و نه رد کرده است!
به هر حال مردم ملکان امیدوارند هر کس از حوزه انتخابیه ملکان پیروز و برنده میدان خدمت شود و در صندلی سبز مجلس دهم تکیه بزند به فکر زدودن غبار محرومیت از چهره منطقه از جمله رفع موانع توقف عملیات احداث کارخانه ذوب آهن و تثبیت قیمت محصولات کشاورزی بخصوص کشمش و همچنین ایجاد کارخانه جات و صنایع تبدیلی جهت اشتغال صدها و هزاران جوان بیکار اکثرا تحصیلکرده ای باشند که بالاجبار اوقات فراغت خود را در کنج خانه ها و یا کافه های سنتی سپری کرده و دیگر امید خود را جهت اشتغال زایی از دست داده اند!

نویسنده: سیاوش عینالو

انتهای پیام/

29 دیدگاه

 1. ملکانی باغیرت

  ایرانی اصولگرا و موتلفه ای را فراموش کرده اید

 2. نتیجه انتخابات از هم اکنون مشخص است .

 3. من زیاد نمی شناسم ولی می گن آدم به درد بخوریه

 4. سلام
  پیروز انتخابات از الان مشخصه
  دایی سیاوش عزیز گزارش زیبا و جامعی بود
  متشکر

 5. سلام
  درملکان همیشه انتخابات با شور وشوق فراوان انجام می پذیرد
  دیریا زود ندارد
  یک امر رهبری است باید خواری بر چشم دشمنان ایران اسلامی باشد

  درود وسلام بر زحمت کشان درعرصه اطلاع رسانی(برادر پاشازاده/برادرعینالو/برادرمنجمی)

 6. سلام بر دیار ملکان

 7. حضور جناب آقای حاج احمد انتظاری ملکی در این دوره با توجه به شواهد قطعی است (سوابق: استاندار لرستان، معاونت استانداری تبریز، معاونت استانداری لرستان، کسب ۹۵% آرای مردم شریف ملکان ، لیلان و روستاها در سالی که بناب و ملکان تلفیق بودند).

 8. باسلام پیروزانتخابات سرداربزرگ اذربایجان حاج سلمان خدادادی است

 9. بهترین نماینده استان آذربایجان شرقى جناب آقاى حاج شهروز افخمى پیروز انتخابات دوره دهم مجلس شوراى اسلامى خواهد بود و کشور مقدس ایران نمایندهاى به این پاکى و درست کارى کم دیده است.

 10. شنیده ها حاکی است که افراد دلسوز و تحصیل کرده و جوان مانند دکتر وحید بنایی و دکتر حسن لطفی نیز کاندید خواهند شد

  • سلام به حضورهمشهریان عزیزم .من عمرا یادم نمیره که این حاج سلمان چه خدمت بزرگی به شهرملکان کرده وخواهدکرداین سردامردعمل هست بی خودی رای خودمان راهدرندهیم وپشت این مردبزگوارباستیم وبااین کاراززحمات این بزرگوارتشکرکنیم اگردکترخدادادی نبودمابایدالان زیرسلطه شهربناب بودیم وهرچه اونهامی خواستندمیکردیم این غیرت ملکانی کجارفته همشهریان.باگریه زاری نمی توان کاری کردباید باعرضه وغیرت به شهرخدمت کرد من این غیرت راتووجوداین مردبزرگ می بینم حاجی سلمان غرت ملکان وآذربایجان است من حاضرم تاآخرین قطره خونم رابهش تقدیم کنم .خدایارازمبارک شهر

 11. در صورت رد صلاحیت سلمان خدادادی رقابت اصلی بین حسن پور و افخمی می باشد. که با توجه به محبوبیت حسن پور بین فرهنگیان( رئیس سابق آموزش و پرورش و اختلاف با افخمی بر سر جابجایی و حذف مدیران) پیروز اصلی حسن پور خواد شد. با تشکر

 12. به نظر من از جوانان شایسته ملکان جناب آقای حبیب دودمانی ملکی شایستگی تکیه بر صندلی مجلس دهم از ملکان رادارند.
  درود بر جوانان ولایتمدار ملکان

 13. بهترین گزینه الهوردی نژادوحسن پور

 14. سلام خسته نباشید سرباز ولایت مهندس الهوردنزاد

 15. پیروز انتخابات هر کس باشد رانت خواران و مفت خوران و گردن کلفتان قول بی خودی به معده شان ندهند. چون منابع مالی دولت برای این افراد وجود ندارد

 16. من این نظرات را میخونم به یاد دوره های سوم چهارم وپنجم مجلس شورای اسلامی می افتم که چقدر مردم نجیب ملکان در یاس ونامیدی به سر میبرند که کاندیدای منتصب به ملکان در مقابل رقیب پیروز میدان نمی شود این آقای انتظاری دور چهارم کاندیدا شد مردم ملکان برای پیروزی ایشان سنگ تمام گذاشتن ولی متاسفانه رای نیاورد بعداز روز رای گیری حتی درمقابل این جانفشانی مردم ملکان به خود اجازه نداد یک تشکر خالی از مردم بکند شب جمعه ملکان به مقصد لرستان ترک نمود ولی در دور پنجم فرزند خلف منطقه دکتر خدادادی پا به سر رقابت انتخاباتی گذاشت با حمایت های بی همتای مردم ملکان وبناب وتدبیر خود وعنایت پروردگار پیروز انتخابات دور پنجم مجلس شد وبه عنوان نماینده شهرستانهای ملکان وبناب انتخاب شد وتلاش نمود حوزه انتخابیه ملکان وبناب تفکیک شد وشهرستان دارای یک کرسی مستقل نماینده درمجلس شد که امروزه همه فرزندان منطقه ادعای نمایندگی دراین حوزه را داریم برخودم واجب دیدم با یادآوری گذشته از خدمات دکتر خدادادی درطول چهار دوره نمایندگی تقدیر وتشکر نمایم واعلام دارم مردم ملکان فرق خادم وخایین رامیدانند انشاالله درصورت حضور مجدد ایشان در صحنه انتخابات به لطف خدا پیروز میدان خواهند بود درود برشرف ومرام ایشان

 17. با سلام
  در جواب آقای عبدالله، عرض میکنم که شما انتظار داشتید که آقای انتظاری از احساسات و عواطف مردم به نفع خودش سوء استفاده کنند و باعث کشته شدن و مجروح شدن همشریان عزیزمان شوند!؟!؟ آیا شما همچین چیزی میخواستید؟ در ثانی ایشان استاندار بودن و وظیفه اصلی ایشان در آن زمان ایجاد امنیت و آرامش بود. ثالثا در همان زمان در استان لرستان هم انتخابات برگذار میشد که باز وظیفه ایشان را سنگینتر میکرد. آنهایی که در جریان هستند میدانند که اجرای انتخابات در استان لرستان چقدر سخت و غذاب آور است. نام آقای انتظاری نه تنها در شهرستان عزیزمان بلکه در جای جای کشورمان درخشان است.

 18. سلام آقا یاسر ممنونم از اظهار نظرت نمیدانم حالا شما در دوره چهارم انتخابات نمیدانم چیزهایی تو ذهنتان هست یا نه / مردم چه تلاشهایی کردند برای پیروزی در انتخابات اون موقع چنین اظهار نظر نمیکردید یادت باشه حق گرفتنی هست یا دادنی این آقا کدامین پیگیری را انجام دادن جهت مطالبات مردم اگه این همه مشغله داشتن چرا اومدن کاندیدا شدن ومردم رو سر کار گذاشتن و هزاران اماهای دیگر

 19. آقای عبدالله عزیز. در انتخابات دوره چهارم من خودم حضور پررنگ داشتم. نه تنها من بلکه پدرم و دیگر اقوام نیز از جان مایه گذاشتیم. ولی با این حال میگویم آقای انتظاری بسیار بسیار درست و با تدبیر عمل کرد. من دقیقا یادم هست که مردم منتظر بودن آقای انتظاری بیاد و صحبت کند و تنها اشاره کند تا یک جنگ عظیمی بین ملکان و بناب راه بیافتد. من مطمئن هستم که اگر این جنگ راه میافتاد صدها نفر کشته میشدن. یک فاجعه بزرگ. و الان هم شاید مهر ضد انقلاب، ضد نظام و ولایت هم به ایشان میچسباندند. ملکان و بناب دو منطقه ترک زبان و مسلمان هستیم و چرا شما انتظار دارید که آقای انتظاری می امدن و بین ملکان و بناب جنگ بزرگ راه می انداخت و صدها نفر از عزیزانمان کشته میشدن!!!!!!!!.

 20. افرادی که در فتنه ۸۸ دست داشتند نمی توانند کاندیدا شونند اگر که حامیانش القاب همچون سردار اذر بایجان … رایدک کش اوکنند میزان در هر کس حال فعلی اوست

 21. سلام دوستت دارم حاجی حبیب الله وردی نژاد خادم و افتخار ملکان

 22. به نظرمن نامزدهای محتدم زیاد برای رفتن به مجلس از همدیگر سبقت نگیرند مگر قبلی ها چه گلی به سر این مردم زده اند که شما هم یکی باشید شما را به خدا بگذارید مردم کارگری خود رابکنند شما هر کدامتان موفق شدید بروید بله قربانتان را بگویید خواهشا……………………………………………………………….

 23. بنده سکونتم ملکان نیست ولی با شناخت از جناب آقای شهروز افغمی انسان پاک واقعی است امید پیروزی وخدمت گذاری بعد از توافق به همشهریانش که تا حال دستشان بسته بود (یا حق)فیضی باتشکر از مدیریت سایت

 24. انتخابات دهم مجلس در شهرستان ملکان آرا مردم ما بین چهار کاندیدای مطرح و اصلی میباشد . آقای حاج شهروز افخمی نماینده فعلی و آقای حاج احمد انتظاری و آقای موسوی و آقای حبیب الله وردی نژاد می باشد . که شانس پیروزی با آقای افخمی و آقای انتظاری خیلی بیشتر از دیگر رقبا هست .

 25. نتیجه نهایی: حسن پور این دوره نماینده خواهد بود

 26. اقاس الله وردی نژاد این دوره نماینده میشه.چون ادم به درد بخوریه.به اطرافتون نگاه کنین میبینید شخصیت ازنگاهش میباره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.