خانه / اجتماعی / قاتلان دختر ۱۲ ساله در بناب به دار آویخته شدند +تصاویر

قاتلان دختر ۱۲ ساله در بناب به دار آویخته شدند +تصاویر

به گزارش دیارملکان به نقل از انعکاس بناب، اهالی مردم بناب از ساعت ۵ بامداد در صحنه اعدام حاضر بودند تا اینکه حدود ساعت ۸ صبح قاتلان، اعدام شدند. گفتنی است هزاران نفر در محل اجرای حکم ایستاده بودند که هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد. بر این اساس، حامد حاجی بدلی فرزند رحیم، علی …

به گزارش دیارملکان به نقل از انعکاس بناب، اهالی مردم بناب از ساعت ۵ بامداد در صحنه اعدام حاضر بودند تا اینکه حدود ساعت ۸ صبح قاتلان، اعدام شدند.

گفتنی است هزاران نفر در محل اجرای حکم ایستاده بودند که هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد.

بر این اساس، حامد حاجی بدلی فرزند رحیم، علی اکبری نیا فرزند ابراهیم، سیاوش غیاثی فرزند پناهعلی به علت مشارکت در قتل عمدی زهرا بدیهی، بعد از طی مراحل قانونی و درخواست پدر مقتول جهت اعمال اشد مجازات، در نهایت با حکم دادسرای کل کشور متهمین اعدام شدند.

۱۳۰

اجرای حکم اعدام برای این سه متهم قاتل، در حالی صورت می‌گیرد که دست‌کم ۱۰هزار نفر از مردم شهرستان بناب، با امضای طوماری ۱۵متری از مسئولان قضایی خواسته‌اند که این جنایتکاران هرچه زودتر به سزای عملشان برسند.

این ۳مرد، ظهر یکشنبه ۶ مهر امسال، دختربچه ۱۲ساله‌ای به نام زهرا بدیهی را زمانی که از مدرسه‌ا‌ش به خانه برگشته بود، پس از پیاده‌شدن از سرویس مدرسه ربوده و برای آزادی او درخواست۱٫۵ میلیون‌ یورو کرده بودند.

آنها اما ۲ روز بعد از گروگانگیری، از ترس دستگیری، گروگان خود را به قتل رساندند و جسدش را در حیاط خانه‌ پدر حامد حاجی بدلی مدفون کردند.

گزارش تصویری این خبر را در اینجا ببینید.

انتهای پیام/

6 دیدگاه

 1. با سلام وتشکراز مسولین امنیت مردم

 2. باتشکر
  نیروی انتظامی و قوه قضایی کشور

 3. از نیروی انتظامی بناب و کشورمان تشکر میکنیم.

 4. این اعدام باعث شد وجهه بناب بین شهر ها خراب بشه کاش داخل اینهارو زندان اعدام می کردن ولی کاظم بدیعی پول داشت عوض ۱ نفر، ۳ نفر رو کشت.

 5. از مسولین محترم کشور تقدیر و تشکر می نمایم

 6. بخشش خوبه ولی نه برای این آدمها
  چون باعث تکرار این موارد خواهد شد. دم پدر مقتول گرم که توانست به جای ۱ نفر ، ۳ نفر آدم … رو از جامعه حذف کنه و درس عبرتی بشود برای بقیه
  (البته خیلی خوبه که این را هم بدانیم که هیچ انسانی به صورت مادرزاد قاتل بدنیا نمیاد ، متاسفانه فشارهای مالی و … نقش زیادی در تبدیل انسان به حیوان دارند و نمیشه قضاوت کرد در مورد این اشخاص. بهتره مشکل ریشه ایی حل بشود)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.