خانه / درباره ما

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی دیارملکان با هدف اطلاع سانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین در سطح استان و خصوصاً در شهرستان ملکان به فعالیت خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی می پردازد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دستندرکاران پایگاه خبری تحلیلی دیارملکان است.

در پایگاه خبری دیارملکان ما رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهیم کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

اکنون پایگاه اطلاع رسانی دیارملکان در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

 

مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی دیارملکان آرش پاشازاده

اطلاعات تماس:

آدرس دفتر: آ.ش- شهرستان ملکان – خیابان ۱۷ شهریور – روبروی داروخانه امینی

تلفن دفتر: ۰۴۱۳۷۸۳۰۱۴۴

شماره موبایل مدیر: ۰۹۳۵۳۹۶۶۹۲۹

پست الکترونیکی سایت: diareMalekan@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.