آخرین اخبار » برگزیده » پیشخوان » تولیدی » شهرستان
کد خبر : 33006
سه شنبه - 2 آبان 1396 - 13:40
کارشناس مسایل سیاسی :

در سایه اشتباهات و غفلت‌های برخی مسئولین تحریم های خصمانه علیه ملت وضع گردید/هدف از به راه انداختن جنگ در منطقه در امان ماندن اسرئیل است

در سایه اشتباهات و غفلت‌های برخی مسئولین تحریم های خصمانه علیه ملت وضع گردید/هدف از به راه انداختن جنگ در منطقه در امان ماندن اسرئیل است

به گزارش دیار ملکان، محمودی کارشناس مسایل سیاسی در جمع دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه پیام نور شهرستان ملکان اظهار داشت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که امروز گزینه نظامی وجود ندارد و دشمن هم به این امر واقف هست چرا که دشمن خود کاملا عمق نفوذ جمهوری اسلامی ایران را می داند و با بهانه های متعددی مانند بحث ها هسته ای و موشکی سپاه پاسداران، سعی در زیرسئوال بردن و ایجاد مشکل و جنجال سازی بر علیه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی افزود : هدف از به راه انداختن جنگ در سوریه، عراق، بحرین و یمن در امان ماندن اسرئیل است بطوریکه غرب یک راهبرد و هدفی را دنبال می کند و آن هم تجزیه کردن کشورهای منطقه می باشد که جمهوری اسلامی ایران هم مانع این امر است.

محمودی خاطرنشان کرد : وجود حشدالشعبی، حزب الله لبنان و بسیج مردمی در توده مردم ایران این امر را در طول ۴۰ سال گذشته تا کنون به اثبات رسانده که اسلام می تواند اداره جامعه را بر عهده بگیرد و این مسئله امری خطرناک و هشدار برای غرب محسوب می شود.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت : برخی ها اینگونه جلوه می کنند که ترامپ دیوانه است و رئیس جمهور در آمریکا صرفا ماموریت اجرای برنامه های از پیش طراحی شده را بر عهده دارد.

وی در پایان یادآور شد : در سایه اشتباهات و غفلت‌های برخی مسئولین بود که موجب وضع تحریم های خصمانه علیه ملت کشورمان شد که جمهوری اسلامی ایران هرگز آنها را از یاد نخواهد برد.

انتهای پیام/

پسندیدن(1)نپسندیدن(0)